Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az amerikai hírességeknek...

Az amerikai hírességeknek milyen közösségi oldalaik vannak?

Figyelt kérdés
Olyan ahova akár én is felmehetek és üzenhetek nekik.
2011. jan. 7. 15:54
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Szia.Kaptam egy olyan e-mail-t,hogy erősitsem meg a csicsergésszámlámat azzal hogy rákattintok arra a linkre.


Ha egyszer ezt megteszem mindenről értesülök e-mail-en.



Ez most mi?Ezt ugye nem kötelező?Mert nekem ez nagyon pénzszagúnak tűnik.Még mindig nem értem mi köze ennek az sms-ekhez,vagy a telefonhoz.Utána tudsz valahol nézni?Vagy ide(erre az oldalra) is feltehetek egy kérdést ezzzel kapcsolatban!!!Hátha valaki tudja és válaszol.

2011. jan. 10. 08:26
 22/27 A kérdező kommentje:
Ha megjelölök valakit(pl:Király Viktor).Hogy tudok neki írni?
2011. jan. 10. 12:43
 23/27 anonim ***** válasza:

Hm ezt nem tudom,nekem nem pénzezett :D Erre nem tudok válaszolni sajnos.


Ha bekövettél valakit,akkor írsz egy @-ot és rögtön utána írod a felhasználónevét. Ha pedig válaszolni akarsz egy konkrét tweet-re,akkor rákattintasz a reply-ra és odamásolja,és így vissza lehet nézni mire válaszoltál.


Te most a yammot használod ,vagy a twitter.com-ot?

2011. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

A twitter.com-ot használom.A Király Viktor dolgot csak példának szántam(utálom).De megnéztem és tényleg fent van.Csak példából bejelöltem,és amit írt láttam a saját oldalamon.Érted?Lehet rosszul magyarázom el.

Direkt a twitter-re akartam menni...csak hogy egy kicsit angolul is tanuljak.

Még nem nagyon igazodom el benne

És az egész olyan mintha elvont fanatista emberek lennének fent.Nem egy tipikus iwiw vagy facebook

Talán azt csak azért értem jobban mert magyarul van.


Ninalia86 néven vagyok fenn.Ha akarsz keress meg.

Ott is folytathatjuk a beszélgetést.....


Ha akarod...csak akkor.

Biztos lesz még kérdésem.


És köszi,hogy eddig is válaszoltál....nagyon kedves vagy.

2011. jan. 10. 15:59
 25/27 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Írtam neked privibe,megkaptad?
2011. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Am mire gondolsz,hogy fanatista?:D Többnyire,akiket követek valamely sztárok rajongói,de már felnőttek és nem a tinis rajongás jellemző.Persze vannak olyanok akik még fiatalok és tényleg túlzásba visznek dolgokat.:) De ha fent leszel tudok ajánlani embereket ,ha gondolod.
2011. jan. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Most vettem észre,hogy ide is írtál.


Nem is tudom...lehet rossz szót használtam...de a fanatista jutott eszembe először.


Én sem vk.már tini rajongó,de azért vannak olyan sztárok akiért"rajonganék"!!!!Talán most élem ki amit elmulasztottam.Nekem kimaradtak dolgok amik akkor normálisak lettek volna,,,,de ma már h.lyének néznek néha azok akik a közelembe vannak.

Na ....ezt túlragoztam.

Szívesen várom az ajánlásokat.

2011. jan. 10. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!