Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az amerikai hírességeknek...

Az amerikai hírességeknek milyen közösségi oldalaik vannak?

Figyelt kérdés
Olyan ahova akár én is felmehetek és üzenhetek nekik.
2011. jan. 7. 15:54
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
twitter, facebook
2011. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
A twitter a legbiztosabb,ott követheted őket,akár néha írhatsz is nekik és nagyobb esély van arra hogy esetleg válaszolnak mint face-n. :) Mondjuk nem érdemes őket túl sokat zaklatni,mert blokkolnak :D
2011. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Gondoltam,hogy felregisztrálom magam oda,csak úgy....hogy valami újat és izgalmasat csináljak,ami egyébként nem én vagyok.Csak kiprobálni magam benne.Annyira profin nem tudok angolul,de azért el tudok olvasni néhány mondatot.És talán így még azt is gyakorolhatnám.

Butaságokat beszélek,vagy gondolok?

2011. jan. 7. 21:22
 4/27 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem!:) Nem kell a twitterhez nagy angoltudás ,én magam sem vagyok perfekt,de nagyjából értem,mert oda nem hivatalosan írnak nyilván hanem szlengben ,meg leegyszerűsítve. És azzal is gyakorolsz ,mert beújítasz egy-két külföldi követőt és beszélgetsz velük egy -két mondatot.

Mondjuk arra figyelj ,hogy érdekes legyél. Okosan kell használni a twittert. Vannak akik még azt is kiírják ha kimennek vc-re ami idegesítő,van aki csak követőgyűjtő ,aminek semmi értelme,hogy csak azt irogatja h kövess léciii meg ilyenek,őket nagyon nem szeretik ott. Próbálj tartalmas dolgokról írni ,beszélni.:) De bele kell jönni ,én regisztráltam és egy hétig azon gondolkoztam hogy kezdjem el. Mostanra pedig már van egy adott kör akikkel szívesen beszélek.

2011. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

És aztán mire jutottál?Hogy kezdted el?Miről szoktak ott a magyarok vagy a külföldiek beszélni/írni(a vc-zésen kívül)?

Csak úgy nagy vonalakban.

2011. jan. 7. 21:38
 6/27 anonim ***** válasza:

Én azzal kezdtem el ,mikor érettségiztem,akkor gondoltam egyet és kitweeteltem hogy mi volt a szóbelin ,és valahogy megtört a jég nálam,néhányaN reagáltak a hozzászólásomra,aztán én is elkezdtem másokéra válaszolni,stb.

Én főleg zenékről,filmekről,sztárokról beszélek ,ill a követőim többsége is ezzel foglalkozik. DE nagyon változó,szerintem döntsd el először hogy nagyjából mit akarsz képviselni,amit beleírsz a bio-dba ,meg a háttereddel is utalhatsz rá és az alapján fognak követni. Szóval írhatsz divatról is vagy bármi,a lényeg hogy aktív legyél és működj,de ne vidd túlzásba sem. A személyes tweetekkel is óvatosan kell,mert egyrészt ne olvassa már bárki a titkaidat,és ha túl "sok" valaki,az szintén zavaró.

2011. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ez így olyan bonyolultnak tűnik....bár gondolom nem az.Nem sok barátom/barátnőm van,azért is gondoltam erre.Ha erre is jó?Korán szültem....ezek a velejárói sajnos.
2011. jan. 7. 22:09
 8/27 anonim ***** válasza:
Igazából nincsenek határok hogy mire jó. :) Sok olyat ismerek akik ott barátkoztak össze és én is ismertem már meg ott embereket ,akikkel azóta személyesen is jóban vagyok ,szóval szerintem abszolút alkalmas:)
2011. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Regisztráltam magam,de nem nagyon tudom hogyan tovább.ebben tudsz segíteni?
2011. jan. 8. 00:19
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha megvan a profilod akkor alakítsd olyanra amilyenre szeretnéd.Fent a Profile szóra ha rámész kiadja hogy hogy néz ki a profilod külső szemmel. Ha megcsináltad az AVI-dat meg a hátteredet valamint a bio-dat is megírtad (ezt angolul javaslom). Akkor keress rá emberekre,akiket követni szeretnél. Ha esetleg tudsz konkrétan valakit ,akik követnél ,de nem tudod hogy milyen néven van fenn,akkor írd meg és ha tudom belinkelem neked a twitterjét. ÉS akkor írj ki pár dolgot,aztán majd elkezdenek követni emberek,eldöntheted hogy visszaköveted-e őket,vagy nem.
2011. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!