Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az amerikai hírességeknek...

Az amerikai hírességeknek milyen közösségi oldalaik vannak?

Figyelt kérdés
Olyan ahova akár én is felmehetek és üzenhetek nekik.
2011. jan. 7. 15:54
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én lehet,hogy h.lye vagyok de beléptem a twitter.com-ra,de ott nincs olyan,hogy belépés vagy ilyesmi.Mi ez az sms dolog....olvastam a wikipédiában.Most akkor ez ingyenes vagy pénzt vesz le.Nekem mobil internetem van.
2011. jan. 8. 15:01
 12/27 A kérdező kommentje:
Na most meg megint beléptem....és most meg beadta
2011. jan. 8. 15:04
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom,az szerintem arra szól hogy ha mobiltelefonról akarsz twitterezni. Gépen ugyanúgy használod,az internet előfizetéseddel mint bármelyik oldalt vagy weblapot.

Belépni meg fent a sign in gombbal tudsz :)

2011. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Abszolut kezdő vagyok...nemtom miaz az AVI,meg a Bio.Meg,hogy azt hogy kell.Teljesen h.lyének érzem magam.
2011. jan. 8. 15:10
 15/27 A kérdező kommentje:
(Irj rövid bio-t)ezt megtaláltam...oda mit kell v.érdemes írni?
2011. jan. 8. 15:13
 16/27 anonim ***** válasza:

Dehogy van h*lye!:) Nekem is időbe telt mire sikerült rájönnöm.

Szóval ,bent vagy a profilodba,fent van a profile szó,aztán a neved alatt van egy sor h edit your profile és egy nyíl ,erre kattintva odavisz ahol szerkeszteni tudod az adatlapodat.

Az account-nál az alapadatok vannak,itt később meg tudod változtatni a felhasználóneved ha mégsem tetszik.Aztán van a sorban egy Profile szó megint,ha arra mész be tudod állítani az avi-dat,ami a profilképet jelenti. Ezt látják a többiek mikor kiírsz valamit,rakhatsz magadról vagy egy sztárról,bármiről képet,csak valahogy kifejezze az egyéniségedet.

ÉS ugyanitt találod a BIO kifejezést,ahova a rövid bemutatkozásodat kell írni,hogy miért kéne követni téged,esetleg mit képviselsz,felsorolhatod a kedvenc zenéidet,bármit.

És a save-re kattintva elmentheted

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
És van még a design ahol a hátteredet állíthatod be,ami lehet az eredeti twitterháttér is ,de egyéni is ,lent betallózhatod. Ezt nem mindig sikerül beállítani,attól függ hogy mennyire terhelt a rendszer,van hogy kijön a bálna :D:D Ilyenkor addig kell próbálkozni míg magához nem tér
2011. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi hogy segítettél,mostmár nagyjábol értem.Majd kitalálom mit írjak a bio-ba valamikor.Az Avi-t nem tudtam beállítani,prdig még képet is csináltam a cam-al.De nem tudom,hogy kell berakni.
2011. jan. 8. 16:07
 19/27 anonim ***** válasza:

Ott van h picture és change my image és betallózod :)

De a bio-t később is beírhatod,szóval az nem kötelező ,nekem is sokáig nem volt kitöltve,csak az útmutató a követőidnek. Ha mondjuk beleírod hogy ne kövessenek nem tudom xy rajongói vagy ilyesmik ,akkor tudni fogják. Bár vannak akik ennek ellenére is követnek,mert b*sznak elolvasni a másik bio-ját :D:D XD

2011. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs mit:) Ha bármi kérdésed van nyugodtan :D
2011. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!