Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Liptai-Daróczi, megtaláltátok...

Liptai-Daróczi, megtaláltátok vmelyik közösségi oldalon őket?

Figyelt kérdés
én nem, pedig több cikkben is említik, pl: [link]
2010. ápr. 4. 09:12
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

itt van pár oldal:

www.hir24.hu/belfld/43578/mecsesekkel-emlekeztek-daroczi-

davidra

www.storyonline.hu/hirek/megemlekezes

www.origo.hu/itthon/20100403-ongyilkos-lett-daroczi-david-volt-kormanyszovivo.html

2010. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
facebookon vannak
2010. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Claudia ezt írta ki Facebookon:

"Én vagyok, mi vagyunk! Szeretem őt és nem vagyok hajlandó múlt időben beszélni. Kérlek gyújtsatok egy gyertyát velem akár ott, akár otthon! (...) A lelkem háborog, a megnyugvást keresem, a szerelem örök!".

2010. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hiába írom be a facebook keresőjébe a nevüket, sajnos nem találom őket:(
2010. ápr. 4. 11:00
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
És miért olyan fontos neked hogy megtaláld őket?Nincs neked jobb dolgod nincs családod akikkel foglalkozhatnál?De gondolom amíg élt a Daróczi Dávid addig nem akartad megtalálni őket semmilyen oldalon nem igaz?
2010. ápr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Képzeld,amíg élt, addig is elolvastam róla mindent!

Nagyon szimpatikus volt,tényleg kíváncsi vagyok mi történhetett.

2010. ápr. 4. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
26%
Hát persze hogyne.
2010. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"A volt kormányszóvivó Facebook-adatlapját pénteken, a tragédia napján törölte."

Ergo ne keresd.

Liptai Claudia meg lehet, hogy álnéven van, logikus lenne, úgyhogy Őt sem érdemes. Amúgy is kétlem, hogy mindenki felé publikálja a hozzászólásait.

2010. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A netes bulvár csütörtökön felsorolta, kinek "volt meg" Klaudia, Kozsóról nyiltan írták ezt. Ez a szegény ember biztosan rákérdezett, hogy ez igaz-e? Aztán mindent törölt az összes közösségi portálról és befejezte. Van lelkiismerete azoknak, akik ezt tették? Nyilván a Facebookon is ez lehetett a "téma".
2010. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam ilyen cikket, de szerintem ez butaság. Claudia magánéletén mindig is csámcsogott a sajtó, Daróczi is jól tudta, hogy nyilván volt több kapcsolata, arról nem is beszélve, hogy így látatlanban és ismeretlenül is feltételezem, mennyi valóságalapja lehetett annak vagy azoknak a cikk(ek)nek... De kár találgatni. Majd egyszer kiderül, hogy mi történt, ha meg nem, annak is megvan az oka - de sajnos a "jóakarókon" keresztül egyszer úgyis kiszivárog. Amit meg a sajtó művelt tegnap és ma, az valami hihetetlenül gusztustalan!
2010. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!