Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Örültök, hogy Vastag Csaba...

Örültök, hogy Vastag Csaba nyerte meg az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Na? Én személy szerint őt is bírtam és a Nicolast is. Ti hogy vagytok vele?
2010. dec. 19. 22:51
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Ennyi erővel te meg egy ostoba buta magyar faxfej vagy.

Nikolas a legjobb mint hangban, és mint ember is. Előadásaiban nem volt tachtika, nem kellett a gatyájában turkálni, hogy szeressék, és még a tesója által jó pár szavazatot beszedni. A szívére hallgatott és nem az eszére, és ezért nem nyerhetett....

2010. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 12:21

mint ha én irtam volna :)

2010. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
áhh, milyen jó, már vártam hogy az egyik elkezdjen szlovákozni a másik meg elkedzjen vitázni...élvezetes olvasni...
2010. dec. 22. 11:48
 34/48 anonim ***** válasza:
tökjó hogy legalább te szórakoztatónak találod hogy ilyen ignoráns rasszista véglényekkel van tele az ország. büszke tán nem vagy rá?
2010. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
félre értettél!!. az idézőjelek lemaradtak. nem szeretem ha elkezdenek szlóvákozni, románozni. lévén, hogy erdélyi vagyok, és 15 éves, régebben kaptam én is eleget belőle. erre írtam hogy "jaj de jó nézni" hogy itt cibálják egymást...
2010. dec. 22. 22:27
 36/48 anonim ***** válasza:
ja oké. hát jó nézni vagy nem jó nézni, én azért még mindig jobban örülök hogy legalább akadt olyan is aki nem tudta szó nélkül hagyni a "szlovák faxfej"-ezést, mint hogyha mindenki csak nyugodtan átlépett volna egy ilyen megnyilvánuláson mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne. azért így is szégyen dehát ilyenek vagyunk.
2010. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
az ignoráns talán arrogáns lenne? Mert így van értelme. Egyébként egyetértek.
2010. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

nem, az ignoráns az ignoráns. sajnálom talán magyarul nem olyan gyakran használják, használhattam volna más kifejezést de mivel angolul többet kommunikálok, ez jött úgy spontán. de magyarul is van értelme:

[link]

[link]

és egészen mást jelent mint az "arrogáns"

2010. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
az ignoránsról nekem is egyből az angol ignore ugrott be :)...lévén hogy jó angolos vagyok és szeretnék is kezdeni vele valamit. de ez most ne mide tartozik :)
2010. dec. 23. 22:08
 40/48 anonim ***** válasza:

köszi, most tanultam!:)

Azt hittem, ez az ignorál szóból jön, amit használok is, ismerek is, ez benne is van jobban a köztudatban.

2010. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!