Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Örültök, hogy Vastag Csaba...

Örültök, hogy Vastag Csaba nyerte meg az X-Faktort?

Figyelt kérdés
Na? Én személy szerint őt is bírtam és a Nicolast is. Ti hogy vagytok vele?
2010. dec. 19. 22:51
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
54%
Lehet kapni már az X faktor cd-t amin egy elöadotol van 10 szám,amit a kezökbe nyomtak az első 3 nak.Nálunk az ujságárusnál van és 1000 forint csak.
2010. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Látom eléggé megoszlanak a vélemények. Szinte fele-fele(nem számoltam meg :D) Valószínűleg a szavazatok is ilyen arányban voltak :D

És Norbival hogy álltok, bírtátok őt? Én szerintem jó előadó, de nem jó énekes....meg azért kiváncsi vagyok hogy mekkora fanatikus az az elvetemült(egyefene, jóértelemben) aki bugyit küldött neki :D

Bezzeg a Csabi meg a Nikolas nem kapott ilyen ajándékot XD

2010. dec. 20. 11:57
 23/48 anonim ***** válasza:

Norbi nagy showman,szerintem sikeresebb lesz,mint a többi,aki bent volt a 12-ben

de tényleg nem neki kellett volna nyerni

még a non-stop-os fiúk esélyesek,hogy bent maradjanak a köztudatban

2010. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

a Norbi jó arc, született rocksztár meg showman meg minden, de azis lehet hogy inkább standup comedy-ben kéne szerencsét próbálnia.xD

azért ezt most tudom hogy nem nagyon fog idevágni, meg a versenyhez semmi köze a dolognak, de mindig értetlenül bámulok amikor hallom meg olvasom hogy jaj a Csaba a cuki meg a helyes meg a jópasi blabla. és már annyiszor hallottam hogy már érdekel mégis mit látnak ezek az emberek? oO én akárhogy is nézegettem őket (a Nikolasszal), nekem mindenhogy nagyon átlagosnak tűnt Csaba külsőre (is). igazából kimondottan ellenszenves is azzal a sunyi képével de ha ezt mondom akkor most majd azt mondjátok gonosz vagyok xD pedig csak őszinte. míg a Nikolas azért eléggé átlag felettien szép egy férfihez képest, mosollyal az arcán meg pláne, olyan mintha márványból faragták volna tökéletesre az arcát^^ de mindegy, nem az esetem egyik srác sem de Nikolas le se tagadhatóan szép.

2010. dec. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy Csabi nyert! :D Sokszínű a hangja, ellenben Nikolasszal - akinek megjegyzem van klipje - aki egész végig egysikú volt. Bár nekem ettől függetlenül szimpatikus a srác, de az eredményhirdetésnél nagyot csalódtam benne, biztos volt benne, hogy ő nyer, látszott rajta.

De Csabi sokkal-sokkal jobb nála, megérdemelte a győzelmet :)

2010. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Örülök:)
2010. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Én nagyon nem örülök, hogy ez az észjátszós Hooligans utánzatos nyomi nyerte meg! Mondjuk attól jobban kiakadtam volna, ha az a szlovák faxfej nyeri meg! Norbinak szurkoltam,és a Vecának! Ők a legjobbak!
2010. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Nem örültem egyáltalán neki....Nicolasnak szurkoltam az elejétől fogva :) szerintem jobb hangja van mint Csabának.
2010. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
12:21 Az a "szlovák faxfej" magyar, te diszlexiás f@szjancsi.
2010. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Én nagyon örültem neki és szavaztam is rá. :D
2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!