Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hős lett a kishíján öngyilkoss...

Hős lett a kishíján öngyilkosságba szekált meleg 14 éves? (videó) I myself am gay and I'm a young person.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a fiúról?

cikk: [link]

videó: [link]


2010. nov. 18. 23:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
89%

NEkem nincsenek érveim??? Ne húzzál fel! Kb 20 érvet írtam neked! Nem fogom leírni újra. DDe te mit csinálsz??? Itt vádaskodsz.

Cseszd meg akkor ISTEN ellen követek el bűnt mert nem taszítok el magamtól értékes embereket ,azért mert nem ugyanaz az életstílusuk mint nekem! Tessék! El lehet ítélni! Bűnöd életet élek,és Isten és a nem tudom ki ellen vagyok. Ha akarod értelmezd így!

DE tudod a vallással is ez a legnagyobb probléma! Képmutatás az egész. Nem tudom Isten meg megint hogy került ide! De ez a képmutatás számomra undorító... ÉS lesz*rom ,nem érdekel. Én ilyen vagyok.

Te meg hiába hiszed,hogy azzal hogy "bort iszol ,vizet prédikálsz" jobb ember vagy nálam.

Majd minden kiderül,idővel. Eddig engem igazolt az élet,mert engem szeretnek olyannak,amilyen vagyok. És tudod nem tudok,de nem is akarok mindenkinek megfelelni.

Csak a homofóbok hanyagoljanak... Ezennel befejeztem,inkább folytatom a bűnös életemet a bűnös barátaimmal.


"Love overcomes hate. Love has no color. Love has no orientation. All is love."


Jó éjt!

2010. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

"Cseszd meg akkor ISTEN ellen követek el bűnt mert nem taszítok el magamtól értékes embereket ,azért mert nem ugyanaz az életstílusuk mint nekem!"


ez a lényeg!


Először ők taszították el az Istent, majd te őket követted, ebben. Nekem fontosabb az Isten mint mások. Neked nem. Ezért nem is hiszel benne!

2010. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
89%

Igen,ez a lényeg. Hogy képmutató vagy ,ahogy ez az egész vallásos mizéria,amit belehoztál ebbe a vitába,holott semmi köze nem volt hozzá. Tudod,most írtad először nagy betűvel. Én aki,nem hisz benne ,eleve nagy betűvel írtam. Gondolkodj már kicsit.

És kérdem én,milyen vallás az,ami azt hirdeti hogy szeresd felebarátaidat,de csak azokat akik nem melegek ,nem mások blablabla... Hát ne haragudj ,de rosszul vagyok ettől. Az én szememben mindenki egyenlő és az én hitem szerint nem elítélendő és elpusztítandó az ha valaki különbözik.

A vallásba pedig ennél jobban nem kívánok belemenni,mert tisztelem ha valakinek van egy hite,csak ne próbálja rám erőltetni. De te nem tartozol közéjük,mert te nem tisztelted még a saját vallásodat sem,akkor hogy várom el hogy engem tisztelj.

Szerintem itt az idő ,hogy gyónj egyet.

2010. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor drága, én is "engedetlen" vagyok. Én sem vagyok vallásos, de nem mutogatok ujjal olyanokra, akik viszont azok, csak azért, mert másképp látják a világot. Érvek kellenek amellett, hogy a homoszexualitás nem betegség? Hát tessék, mondok egyet. Szerinted a homoszexualitás betegség. Miért is? Mert például "egy nem természetes jelenség, mivel utód csak két különböző nemű emberből jön létre".(ezt azért írtam, mert volt, aki ezzel érvelt a melegek ellen) Igen, ez így igaz, na de mi lenne, ha minden emberpárnak gyereke születne? Talán túlnépesedne a föld. A melegek miatt nem fogunk kihalni ;) Nézzük más szemszögből, sokkal érzelmesebb oldalról. Minden ember vágyik a szeretetre, arról pedig nem tehet, hogy milyenre. Egy homoszexuális ember is lehet ugyanolyan ügyes, értelmes, géniusz elme, hihetetlen tehetség, mint egy hetero, de ugyanígy lehet köztük is bunkó, paraszt ember, mint ahogy A HETEROK KÖZT IS SOK VAN...! Az, hogy valakinek milyen a szexualitása, egyáltalán nem befolyásolja a lényének többi részét, UGYANOLYAN ÉRTÉKES EMBER! Lehet, hogy ez nálad nem érv értékű, pedig ennél jobb érv nem létezik. Szerintem az a beteg ember, aki örül más halálának, gyerekeket, állatokat, ÉLŐLÉNYEKET kínoz meg, nem pedig az, aki tud és akar szeretni. Ennél többet én sem tudok mondani. És teljesen egyetértek az előttem ÉRTELMESEN hozzászólóval. Szörnyűnek tartom, hogy valakinek a mai világban a szexualitásának vállalása, és annak következményei miatt kellett meghalnia.
2010. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Utolsó.köszönöm Neked!:) Úgy látom ,nem vagyok egyedül ,és már ez is engem igazol.:)
2010. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi képmutatás! Egy homoszexuális nem felebarát!
2010. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

Elkerülöd a lényeget! Nem vonta kétségbe senki, hogy egy homokos is lehet okos, vagy jól nevelt. A lényeg azon van, hogy homokos. Ez itt a lelki betegség! Hitler is okos, és jól nevelt volt, mégis lelki beteg.


Az a probléma, hogy ezt teljesen természetesnek akarják bemesélni a társadalomnak!

2010. dec. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Takarodj!
2010. dec. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

ma 21:51

Ahogyan egy rasszistát sem neveznék értelmes és ép embernek, ellentétben a melegekkel. Én részemről itt lezárom a vitát, nem érdekel, neked milyen szánalmas gondolataid vannak innentől.

2010. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Hitler?! De hát Hitler egy GYILKOS volt, egy meleg ember pedig csak abból kifolyólag, hogy meleg, még nem egy elmebeteg emberkínzó! Tényleg takarodj!
2010. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!