Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hős lett a kishíján öngyilkoss...

Hős lett a kishíján öngyilkosságba szekált meleg 14 éves? (videó) I myself am gay and I'm a young person.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a fiúról?

cikk: [link]

videó: [link]


2010. nov. 18. 23:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%
Az, hogy a szülei valamit nagyon elb*sztak, ha 14 évesen már b*zi:P
2010. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%
A szülei büszkék lehetnek rá, hogy van bátorsága önzetlenül kiállni egy másik ember mellett. Korát meghaladó érettségről tanúskodik.
2010. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyűnek tartom azt,hogy a 21.században meg kell halnia valakinek a szexualitása miatt.

Már hónapokkal ezelőtt hallottam az öngyilkosságokról. Egy 13 éves fiút addig szekáltak az osztálytársai,míg öngyilkos nem lett,egy másik fiút megaláztak a szobatársai ezért leugrott egy hídról. Bevallom sokkol ,amikor ilyeneket hallok. Emberek vagyunk,legalábbis elméletben,akkor hogy tudnak egyesek mégis ilyet megtenni? Hogy élnek azok után,hogy tudják ,halálba üldöztek valakit ,olyan dolgokért amiről nem tehet és mellesleg nem is követ el vele bűnt!


Tisztelek mindenkit aki fel meri vállalni önmagát,mert nagy bátorságra vall. Tisztelem azokat a meleg és hetero hírességeket és civil embereket akik felszólaltak ez ellen,és köszönök minden IT Gets Better videót.


Én magam is kötelességemnek érzem ,hogy felszólaljak a kegyetlenség ellen,és a toleranciáért! Bár sajnos nem túl sok az esély arra hogy hamar változást érünk el,én hiszem hogy egyszer eljön a nap mikor mindenki egyenlő lesz és nem ítélünk el senkit a szexualitása,.vagy a bőrszíne miatt.


A magam részéről,büszke vagyok arra hogy 18 éves ,hetero lány létemre nincsenek előítéleteim.


Ne felejtsétek el hogy a homoszexualitás nem választás,a homofóbia viszont igen!

2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves" első válaszadó ugye az és világon fogalmad sincs arról hogy mi a szexualitás? Ez egyáltalán nem a szülőkön múlik...se az illetőn aki meleg! Nem ő akart homoszexuális lenni, ez nem így megy! Igazán tájékozott lehetsz, és kár volt leírnod egy ilyen buta és ciki kommentet!
2010. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
89%

Te utolsó! Normális vagy? Teljesen komolyan mondom hogy vizsgáltasd ki magad,mert beteg vagy! A homoszexualitás betegség? Mi van? A SZEXUALITÁS teljesen természetes,és ennek vannak fajtái,mint a homoszexualitás,a heteroszexualitás vagy a biszexualitás. Az pedig ,hogy homofób valaki,nem normális dolog. A homoszexualitás nem választás,a homofóbia viszont igen. A társadalomnak sürgős változásra van szüksége,és igenis nagyobb szükség van tisztességes ,tehetséges emberekre ,mint ilyen parasztokra ,mint néhányan. És ahhoz,hogy valaki milyen ember vagy mennyire tehetséges ,semmi köze a szexualitásnak.

Úgyhogy tarthatsz elmebetegnek,de én büszke vagyok arra hogy 18 éves hetero lány létemre nincsenek előítéleteim. Te utáld a melegeket ,én meg az olyanokat ,mint amilyen te vagy.

Nemzeti kár az ilyen rasszista,homofób hulladékokból származik ,mint amilyen te is vagy. ;)

2010. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

ma 17:08 Úgy látom hatalmas gondjai vannak a társadalmunknak amik talán sosem fognak helyre jönni mert az olyanok mint ti nem fogjátok fel azt, hogy mik is az igazi értékek az életben/ egy emberben!

"Kedves" válaszadó! hatalmas szeretethiányban szenvedsz, nagyon el vagy hanyagolva, vagy még nagyon kicsi vagy és fogalmad sincs hogy mi az a szexualitás!

Kérlek szépen keress valakit aki tájékoztat ezekről a dolgokról, hiszen nagyon tájékozatlan vagy!

(Bár ahogy elnézem inkább valami visszamaradott származék lehetsz hiszen ép eszű ember nem fogalmaz meg ilyen véleményt, olyat meg hogy "természeterSSen" végképp nem ír!)

2010. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Egyébként nem lett öngyilkos, sőt az egyik videóban még egy 10 ezer $ értékü utalványt is kapott!! Nagyon nagy szókincse van a gyereknek már 14 évesen, olyannagy, amekkora az első válaszolónak, és a 17:08-asnak sose lesz!

:)

2010. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Utolsó,ő nem lett öngyilkos,de előtte sokan igen. Csak ezek a hírek nem jutnak el Magyarországra,de Amerikában nagy port kavart.
2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Világ nagyobb része = Afrika, néhány elmaradott ázsiai/polinéziai ország meg az Arab-félsziget muszlim teokráciái. Érdekes földrajzi/demográfiai adat, köszönöm a felvilágosítást.

Beteg világ = Európa, Észak- és Dél-Amerika, Ázsia legnagyobb része, Ausztrália... tudod mit, inkább tartozom a beteg világhoz :)

2010. dec. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
De inkább ne tartozz a beteg világhoz. Tudom hogy a megkövezés és az akaszgatás egy kicsit elmaradott, de mi csinálhatnánk ezt itt ciánkális seggkúpokkal
2010. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!