Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hős lett a kishíján öngyilkoss...

Hős lett a kishíján öngyilkosságba szekált meleg 14 éves? (videó) I myself am gay and I'm a young person.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a fiúról?

cikk: [link]

videó: [link]


2010. nov. 18. 23:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Most már igazán állítsd le magad. Nem tudom ,te honnan jöttél,de tiszteld már más véleményét és életét. Hogy jössz te mégis ahhoz hogy elítélj és betegnek ítélj olyan embereket ,akik máshogy élnek mint te,vagy másban hisznek ,mint amiben te? Gondolkozz el magadon. Nem az a lényeg hogy kinek mi a szexualitása,hanem a szerelem,ami gyönyörű dolog ,mindegy hogy milyen neműek között zajlik. Senkit nem vethetsz meg azért,mert keresi a szerelmet és a boldogságot.

Súlyos lelki problémáid lehetnek,hogy így gondolkodsz és ezért tart ott a világ ahol tart. A sok kis tini,akiknek még semmi fogalmuk sincs róla ,mi az a szexualitás,de ha homoszexuálisok kerülnek szóba,akkor egyből szitkozódnak és rosszul vannak. Elég szomorú,hogy vannak akik úgy gondolkoznak ahogy te. A legutóbbi hozzászólásod után úgy gondoltam nem írok ,mert nem tartalak méltónak arra hogy vitatkozzam veled,de meggondoltam magam,mert ha nem állunk ki az elveink mellett akkor az olyan mintha egyetértenénk. Kötelességemnek érzem ,hogy legalább egy kicsit próbáljak változtatni a társadalmon,bár tudom hogy nem érek el semmit.

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek! Tudom hogy nem fogunk világot váltani... a sok "furcsa gondolkodású emberkének" hiába magyaráznánk nem fogják elfogadni a dolgokat! Ami nagyon szomorú de nem hiszem hogy bele kéne törődnünk!

Én igen is kiállok a melegek jogaiért, ugyanolyan emberek mint mi,mit számít ha a saját nemükhöz vonzódnak?

2010. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Most már nekem is kezd elegem lenni. Nem tudom, mi a fenét keresel itt, de észrevettelek már egy pár napja, amikor regisztráltál. Végigspammeled az összes melegekkel kapcsolatos kérdést (gyakran egész régieket is) az idióta, elmaradott, rosszindulatú, kirekesztő, káros nézeteiddel. Nem tudom, ez konkrétan sérti-e az oldal szabályzatát, de ha a rasszista beszédet tiltják, akkor a homofób gyűlöletbeszédet is tiltaniuk kéne. Előbb-utóbb kikérem majd egy moderátor véleményét a témában, hogy hasznos-e, megfelel-e az oldal segítő szellemiségének, ha egy felhasználó mást se csinál, csak a melegek ellen agitál, fröcsög, olyan igazi negyvenes évek eleji náci eszmerendszerben.
2010. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

- a jövő pin.ája a segjuk...

- egyre nagyobb divat a bu.ziság...

- homofóbnak lenni ma, már büszkeségnek számit...

2010. dec. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Akkor legyél büszke rá. Ezek után csak még jobban sajnállak,te szerencsétlen,hogy ez az egyetlen az életedben amire büszke vagy.:)
2010. dec. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
90%
tegnap 23:25 Ilyen választ csakis egy olyan "ember" fogalmazhatott meg akinek fogalma sincs mi az a szexualitás! És igen nyugodtan legyél rá büszke, hogy homofób vagy szerintem meg undorító vagy! Remélem hamar kinövöd! Ideje hogy megszabaduljon a társadalom az ilyen felfogású egyedektől!;)
2010. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
hiába törölték a kommentem, akkor is tudjuk, hogy homofóbnak lenni büszkeség.... :) főleg ma!
2010. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Mint már mondtam,legyél rá büszke.:) Én inkább csak sajnállak ,hogy ez az egyetlen az üres életedben amire büszke lehetsz.:) De ezek az emberek arra büszkék hogy hihetetlen személyiségük van,különlegesek,elfogadták önmagukat és mernek önmaguk lenni.:)
2010. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
ezek az emberek betegek... és igen...! ma már büszkeség a homofóbia, mivel egyre kevesebben vagyunk egészségesek...
2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nem tudod mi a szexualitás, addig ne irkálj olyan kérdésekhez amik erről szólnak;) És te ellentétben a melegekkel egy beteg ember vagy!
2010. dec. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!