Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hős lett a kishíján öngyilkoss...

Hős lett a kishíján öngyilkosságba szekált meleg 14 éves? (videó) I myself am gay and I'm a young person.

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a fiúról?

cikk: [link]

videó: [link]


2010. nov. 18. 23:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

Az az egészséges, hogy egymást öklözik? pfff, XD, hahahahaahah...

És az a beteg ha ettől valaki undorodik? looooool!


Homofób=egészség, értékrend

2010. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%

Közönséges vagy nem gondolod? Mindenkinek mások a szexuális szokásai. Az mivel jobb ha a heterok csinálnak undorító dolgokat? Sőt,az jobb hogy a pasik fele elvárja a barátnőjétől az anális szexet? A heterok is ugyanúgy lehetnek közönségesek,ha érzelmek nélkül ,orrba szájba b*sznak (már elnézést). DE egy meleg pár is tud kultúráltan szeretkezni.

De ehhez senkinek semmi köze,mert ezeket a dolgokat mindenki elrendezi szépen otthon.

Még mindig nem tudod felfogni a kis agyaddal a lényeget?

Amúgy ha érdekel ,én az olyanoktól vagyok rosszul és az olyankortól undorodom ,mint te!

És ÉN BÜSZKE vagyok arra,hogy 18 évesen így gondolkozom és hetero létemre nem ítélek el senkit! ÉS erre joggal lehetek büszke,nem úgy mint TE! Nekem vannak meleg ismerőseim és egytől egyik értékes emberek és sokkal gazdagabbak lelkileg ,érzelmileg és értelmileg ,mint TE!

Őszinte részvétem,hogy abból áll az életed ,hogy névtelenül vádaskodsz és rasszista,homofób kijelentéseket hangoztatsz! Foglalkozz inkább az üres életeddel. Nem tudom hány éves vagy ,de súlyos önértékelési problémáid vannak és már most megkeseredett és boldogtalan vagy... :S

2010. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz, és találgatsz. Ezer sebből vérzik a mondanivalód.


Anális szex undorító, még a heterotrófnál is. Büszke vagyok rá hogy soha nem csináltam.


A köcsö.gök az utcára is kiviszik az aberrált életmódjukat.


Büszke vagyok rá, hogy eddig egyszer sem sértettelek meg, míg te már többször megtetted. Direkt ebben a mederbe vittem a beszélgetést, és folyamatosan csak a véleményem fogalmaztam meg, a nélkül, hogy bárkivel személyeskedtem volna. De te már az elején megtetted. Direkt figyeltelek, és követtem a meghasonlásodat. Tolerancia, meg nagy ész, azt közben egy olyan embert sértegetsz folyamatosan akit nem is ismersz. Ráadásul semmi intuíció, mert semmibe sem trafáltál bele!


Homofóbia=Élet+Melegség(a heterók melegek, a buz.ik betegek)

2010. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
90%

Oh értem.:) Akkor elnézést :D Kiderült hogy a te felfogásod a jó és sérthetetlen.Csakhogy én ezt nem vagyok hajlandó elfogadni és elismerni sem.:) Akárhogy fáj ez neked. Te homofób vagy és büszke rá,én meg toleráns vagyok és erre vagyok büszke. Ennyire egyszerű. Nem egyezik az életfelfogásunk és a gondolkodásmódunk,tehát úgy gondolom a legjobb megoldás ha hanyagoljuk egymást.

Azon pedig ne vitatkozzunk,hogy ki sértett meg kit. Ez soha nem egyoldalú. Te ugyanúgy megsértettél engem,még ha nem is személyes megjegyzéssel. Abban sértettél meg amiben hiszek. Szóval vitatkozhatunk még egy ideig,de a lényeg ugyanaz marad:te elítéled a melegeket,én pedig nem tudom elviselni azokat akik bárkit bármiért elítélnek.

Az pedig hogy betegségnek tartod a homoszexualitást,csak a tájékozatlanságodat és a beszűkült látókörödet bizonyítja.:)

2010. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

hmmm...

Ez így egyre viccesebb!


1 "Akkor elnézést :D Kiderült hogy a te felfogásod a jó és sérthetetlen."

2 "Csakhogy én ezt nem vagyok hajlandó elfogadni és elismerni sem.:) Akárhogy fáj ez neked."

3 "Te ugyanúgy megsértettél engem,még ha nem is személyes megjegyzéssel. Abban sértettél meg amiben hiszek."


Játszod a liberálist, de fogalmad sincs róla mi az!

Ismered ezt a mondatot? "Lehet, hogy nem értek vele egyet, de meghalnék érte, hogy elmondhassa!"

Nézz utána!


"Te homofób vagy és büszke rá,én meg toleráns vagyok és erre vagyok büszke.


A homfóbia az természetes, és egészséges, mert elutasítja a betegséget(homoszexualitás), és idegenkedik tőle, és nem szeretné, hogy természetesnek vegyék társadalmi szinten.


"Azon pedig ne vitatkozzunk,hogy ki sértett meg kit."

Nem is kell, ez világos mindenki számára... csak vissza kell olvasni! :)



"te elítéled a melegeket,én pedig nem tudom elviselni azokat akik bárkit bármiért elítélnek."

Beszarás!

Te elítélsz engem... XD


"Az pedig hogy betegségnek tartod a homoszexualitást,csak a tájékozatlanságodat és a beszűkült látókörödet bizonyítja.:)"

Akkor mutasd fel a bizonyítékot, hogy miért nem betegség!?

Ez így 0.

2010. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Na figyelj most már tényleg hagyd abba! Te komolyan azt gondolod hogy igazad van? Tudod én is elítéllek mert te elítéled a melegeket! Akkor hadd tegyük mi is ezt veled! Mért várod el hogy igazat adjunk neked és elnézzük hogy miket beszélsz? Én megértem hogy vallásos vagy, de akkor te is fogadd el hogy vannak toleráns emberek akiknek nem ez számít egy emberben;)
2010. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Köszi a mélylélektani elemzést.:D Nem tudom mit fújod fel és mit "liberálisozol" itt?:D Egész egyszerűen ez a véleményem ,ez az életfelfogásom és ez az amiért kiállok és fontosnak tartom. Semmi köze nincs ehhez sem vallásnak ,sem politikának ,sem az orvostudománynak.

Nagyon sajnálom,hogy úgy érzed vérig sértettelek,de én nem érzem,hogy bármi sértőt is írtam volna,csak max. annyit amennyit te.

Az hogy egészséges dolog a homofóbia? Nem azt mondom hogy betegség,csupán ostobaságnak tartom és tájékozatlanságnak.

A homoszexualitás nem betegség. Ezt mindenki tudja,akinek csak egy kevés esze is van. Senki nem tehet arról,hogy meleg. Valóban ,sok évszázaddal ezelőtt még úgy tartották,tévesen persze,hogy ez egy betegség.De azóta fejlődött a társadalom és már nem olyan primitív a legtöbb ember gondolkodása,de sajnos még most is akad,ahogy látom ,aki nagyon konzervatívan ítél meg dolgokat,úgy,hogy igazából nem is tud róla semmit és nem is érti.

Lenne egy kérdésem,ha nem haragszol. Gondolj bele ,ha egy nagyon kedves ismerősödről vagy családtagodról kiderülne ,hogy "más". Mi lenne akkor? Eltolnád magadtól,mint egy leprást? Mindegy mennyire szereted? Mindegy mennyire jó ember? Mindegy ,mennyire tehetséges? Hogy mennyi közös emléketek van? Megutálnád? Elküldenéd?

Kicsit gondolj bele csak,ezt minden hátsó szándék nélkül mondom,de tényleg.


Kérlek,értsd meg hogy miről beszélek. Egy emberi lényt nem határoz meg a szexualitása,nem befolyásolja a személyiséget. Szexualitástól függetlenül lehet valaki jó ember,vagy rossz,tehetséges,okos ,tanult,és persze lehet gonosz és bűnös. Nincsenek heterok vagy homoszexuálisok egy ember személyiségének megítélésekor,csak EMBEREK vannak.

Nem kívánom többször ezt leírni,mert már párszor megtettem. Remélem ,most már sikerült megértened,hogy nem a veszekedés volt a célom,hanem az hogy elmondjam a véleményem és hogy mennyire furcsa számomra mások ellenséges gondolkodás módja.

2010. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

A homoszexualitással együtt jár az istennek való engedetlenség. De ha ezt még büszkén fel is vállalja, az már több mint bűn!


Csak ennyi!


Még mindig nincs bizonyíték, hogy a homokosság az miért nem betegség!!!!!

ez így 0.

2010. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Nézd,én nem vagyok vallásos,tehát ez az érved számomra nem ér semmit. És ahogy nézem ,neked is csak a szád jár,mert még Isten nevét is kis betűvel írod.;)

Az pedig ,hogy mi számít bűnnek,szintén relatív. Számomra nem bűn a szerelem. Az viszont igen,hogy másokat megpróbálunk meggátolni az alapvető szabadságjogaikban,azt pedig egyszerűen halálos bűnnek tartom,hogy lelki terrorral embereket a halálba kergetnek egy olyan dolog miatt amiről nem tehetnek és nem is ártanak vele senkinek.

Milyen bizonyíték kell cica?:D Nem találod meg a lexikonokban ,és a betegségek adatbázisába.:D Mással nem tudom neked bebizonyítani.:D Menj el egy orvoshoz és kérdezd meg!:D Majd ő megmondja.

Édes Istenem! Tudod mi a legrosszabb az egészben? Itt pazarlom az időmet egy névtelen idegenre,érvelek itt,oldalakat. Te meg csak dobálózol a szavakkal és értelmesebbnél,értelmesebb hozzászólásokat fogalmazol meg.

Leállhatnál az ilyen magasröptű válaszokkal. Tanulj meg érvelni és normális hangnemben írni.

2010. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Tehát még mindig nincsenek érveid... értem


és mint mondtam, a homokossággal(és pártolói)együtt jár az Istennek való engedetlenség! Ezt most be is vallottad.

2010. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!