Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ezen a Magyar Péteren mit...

Ezen a Magyar Péteren mit vagytok annyira fennakadva ?

Figyelt kérdés
Egy 170 centis, 65 kg-s csávó akinek nincs testzsírja, meg van rajta kicsi izom. Ez kb minden pozitívuma.
tegnapelőtt 20:47
 1/6 anonim válasza:
88%
Nekem úgy tűnik téged foglalkoztat a dolog. Nekem eszembe sem jutna erről beszélni, főleg nem kérdést kiírni. Teljesen hidegen hagy.
tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Nekem sem jutott eszembe, hogy Magyar Péter kapcsolódna a szex rovathoz.
tegnapelőtt 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%
Én nem vagyok rajta fennakadva, te viszont szemmel láthatóan igen.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Úgy tudtam, hogy Magyar Péter politikus és jogász, nem sportoló, színész vagy modell, szóval miért is kellene, hogy foglalkozzak a testi paramétereivel?
tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kedves Vezető ***** válasza:
39%
Semmi extra, most a fizetett playboy ellenségkép a trendi úgy látszik, a következő választásig haknizik, talán még utána is egy kicsit, aztán eltűnik a süllyesztőbe, mint a többi ellenségkép.
tegnap 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig van valaki, akin csámcsogni kell. Pár hónap és őt is elfelejtik. Jön majd más helyette.

Aki képes ilyesmivel foglalkozni, azt nagyon sajnálom, elég sivár élete lehet.

tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!