Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsèr magára hagyta az...

Puzsèr magára hagyta az autista gyerekét?

Figyelt kérdés
Téma az egyik Reddit csoportban, hogy Puzsér magára hagyta a súlyosan autista gyerekét. Rákerestem és annyit találatam, hogy valóban elhagyta a gyerekét, de fogalmam sem volt, hogy a gyerek autista. Hol érdemes további infó után keresgélnem?

tegnap 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

"Hol érdemes további infó után keresgélnem?"


A saját házad táján Magdi anyus. Mindenki foglalkozzon a saját életével, ne mások felett törjön pálcát és kotnyeleskedjen.


Egyébként ha tetszik, ha nem, egy súlyosan fogyatékos gyereket én is otthonba adnék. Van egy down-kóros a családban, láttam hogy rámegy a család pénze, egészsége, mentális ereje az ilyenekre. És még csak egy karikát sem tud rajzolni a sok vesződés ellenére.

tegnap 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Ismerek olyan főorvost akinek az autista gyereke egy alapítványnál van. Olyat is ismerek akinek otthon van a gyerek az anyjával, egész napos felügyelet, 220 körül kap/hó. Szoval ilyen is olyan is van, de ha igaz Puzsér nem tudta volna folytatni a rendes életét, ha egésznap a gyerekkel lenne.
tegnap 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ápolási díj még éhen halni is kevés. Márpedig súlyodan fogyatékos gyerek mellett nem lehet dolgozni. Minek tegye tönkre az életét egy kvázi szobanövényért ?
tegnap 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ismerek olyan főorvost akinek az autista gyereke egy alapítványnál van"


Bármennyire is sz*rul hangzik, vannak olyan esetek, amikor a gyerek érdeke azt kívánja, hogy egy erre specializálódott intézményben, az állapotának/betegségének leginkább megfelelő ellátást, kezelést kapja, amit a család sok esetben nem tud biztosítani. És ez különösen igaz lehet egy autista vagy szellemileg sérült gyerekre.

tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!