Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Snoop Dogg miért adta a nevét...

Snoop Dogg miért adta a nevét ehhez az enyhén szólva is undort keltő párizsi megynyitóhoz ill. ehhez az egesz olimpiához? Lehet naiv vagyok de azthittem ő frankón real figura és nem irányítja senki / nem adta el magat senkinek...

Figyelt kérdés
Főleg amiket kitesz mostanában instára...az a kos fejes nyaklánc is... hát..nem meggyőző. Snoopot elvesztettuk?

aug. 1. 20:44
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utálom a fideszt is alávaló bűnözők, de ez nem mentség arra hányingerre amit a nyugat művel. Amint fentebb említettem , ez megengedhetetlen, 20evvel ezelőtt egy ilyen "produkcióért" mind a szereplők, mind a szereplők a vérükkel fizettek volna. Nem kell tolni ezt az orszagokat elpuhito elgyengito liberalis bullshitet attol hogy téged és még remgeteg embert sikerült elérzékenyíteni a satanista nyugat propagandával mást hagyjatok békén ezzel. Én speciel szartam magasrol az ilyen nőnek kepzelte magár ferfiakra meg az egesz szivarvany fosra, de amikor ilyen szinten a kepebe tolják az embernek ez rengeteg...ez minden határon túl megy. Ha azt gondolod, ez megengedhető ahogy mondtam, te is a probléma forrása vagy. Isten 10napnyi esővel áztatta el őket 3 ora alatt. Ez nem marad büntetlenül. Hozzateszem ha egy muszlim gunyolas benne lett volna Párizs égne még most is. Volt mar ilyesmi Franciaországban, jött is a válasz egyből.
aug. 2. 13:51
 12/18 A kérdező kommentje:

"És most már mire gyanakszol, ki irányítja? És miből gondolod, hogy irányítják?"


Nem gyártok összeesküvés elmeleteket, de amiota covidkor elkezdte mondani hogy egy faszsag az egesz a vakcinakkal együtt meg Trumpot tamogatta meg osztotta a szavát. Majd hirtelen egy kicsit eltűnt, majd tette ki, hogy hulyeseget beszelt, nagyon veszelyes a covid es mindenki oltakozzon, ja és Trumpal kapcsolatban is gyorsan váltott, mára kikovette instan helyette Kamala Harris kígyót követi :) Snoop mindig kimondta amit gondol, 2 éve már nem a saját gondolatait teszi közzé. Joreggelt üdv a Földön.

aug. 2. 13:57
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

Most már egyre jobban azt érzem, hogy ezek az LMBTQ aktivisták valajában sátánimádó kretének... a kosfej nyaklánc is erre utal amúgy.


Nem alaptalan a felvetésem, mivel az amerikai Sátán Egyháza valóban támogatja a szexuális szabadságot

aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

"Most már egyre jobban azt érzem, hogy ezek az LMBTQ aktivisták valajában sátánimádó kretének... a kosfej nyaklánc is erre utal amúgy."


:DDD

Sok ostoba embert láttam már ezen az oldalon, de te simán top 10-es vagy.

aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"Sok ostoba embert láttam már ezen az oldalon, de te simán top 10-es vagy"


Nem tudsz ellenérvet mondani sem az én, sem pedig más válaszadóknak, csak idiotazol meg magyarazol h haha hulyeseget beszeltek. Az igazi birka te vagy,

de ezeket a birkakat nem szabad felpiszkalni a kis vilagukbol, hidd csak azt amit mond a tv. Majd 2030 körül rájöttök ;)

aug. 3. 09:08
 16/18 anonim ***** válasza:

12:


Tehát amíg bedőlt a rapper Trump fertőtlenítő-ivós, covid-bagatellizálló marhasagainak, addig true volt a pali, de ahogy felérte ésszel, hogy irt azért kicsit komolyabb dologról van szó, akkor hirtelen már “irányítás” alá került, és nem a saját gondolatait mondja.


OK :)

aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16#


Ez csak egy példa volt. Amikor volt a Kayne West - Taylor Swift sztori, Snoop még adta a lovat Kayne alá, meg tette ki instara, hogy mekkora szégyen a nő (egyébként az egy nagy adag dózis méreg egész usara nezve akik tátott szájjal nyelik) meg Go Kayne ne hagyd magad stb.. aztán a "covidos felvilágosodásával" egyetemben elkezdtek megjelenni a posztjai h Swift micsoda sztár meg legyünk rá büszkék hogy mit elért. Szintén ellentmondás ami velemnyem szerint nem sajar gondolta. Követem nagyon hosszú ideje és hidd el hogy szembetűnő a különbség a régi és új Snoop kozott. Sok amerikai podcastban is volt róla szó, maga Mike Tyson is említést tett rola, hogy vannak fura dolgai, és hogy 2pac-nek ez nagyon nem tetszene ha élne még.

aug. 3. 13:33
 18/18 anonim ***** válasza:
14-es! Eleve egy tenyérbemászó bunkó vagy a válaszod alapján, de csak úgy szolok, hogy fölösleges letagadni a sátánizmus létezését, mindenki tudja, hogy léteznek.
aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!