Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Úr vacsoráját figurázták...

Az Úr vacsoráját figurázták ki a melegek a párizsi olimpiai megnyitón?

Figyelt kérdés

júl. 28. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem. Szerintem egy ókori Dionüszosz-ünnepet jelenítettek (volna) meg - bár akár így, akár úgy, guszt*stalan volt.
júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Én nem néztem, de a képek láttán nekem is az jutott eszembe, amit #1 hozzászóló írt. Később olvastam, hogy az utolsó vacsorával társítják. Hogy mi volt az ötletgazda fejében, azt nem tudom. De az olimpia szellemiségéhez inkább a görög mitológia menne.
júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is jobban hasonlít a Dionüszosz ünnephez.

Csak mellékesen ott nem melegek inkább drag queenek voltak.

júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Isten elitélé a homoszexuálisokat.
júl. 28. 14:23
 5/24 A kérdező kommentje:
elevenen égette meg Szodomában a melegeket
júl. 28. 14:24
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

"Isten elitélé a homoszexuálisokat."

A Biblia alapján Isten elítéli a homoszexuális cselekedeteket legyen az a személy homoszexuális vagy heteroszexuális vagy akármilyen szexuális.


Ezenfelül ŐK ott továbbra sem homoszexuálisok voltak.


Értjük, hogy a homofóbia már nagyon a fejedbe szált és a vallási fanatizmus de azért megmoshatnád már a szemüvegedet mert lassanként már annyira teleköpködöd a gyűlölködés közben, hogy a végén a villanyoszlopot is homoszexuálisnak fogod nézni és majd ordibálsz neki, hogy elevenen fog elégni.

júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

#5

A Biblia szerint Szodoma és Gomora azért pusztult el, mert ők bővelkedtek javaikban, de nem nyújtottak segítséget a szükségben lévőknek. Ha keresztény lennél valóban és nem troll, akkor tudnád, hiszen Ezekiel próféta egyértelműen leírja. Homoszexualitásról nem beszél.

júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
Miért törlik mindenhonnan a kommentjeim? Ez aztán a fenenagy demokrácia.
júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Keresztényként írom, és mint aki általában észreveszem az ilyen utalásokat.

Végignéztem az egész megnyitót, de akkor nem láttam ilyesmit. Utólag fotókon persze, lehet úgy fotózni, hogy úgy tűnjön. De ez ez kifutó volt, mindkét oldalán ültek és amúgy jóval többen voltak ott, mint 13-an.

Amíg a neten nem terjedtek el olyan beállítású fotók, addig eszembe sem jutott ilyesmi. Egyáltalán nem tetszett a performansz, inkább unalmas volt, hogy ott vonulgatnak meghökkentő ruhákban. De ezzel párhuzamosan az országok felvonulása volt, csak néha bevágták ezt a "puccparádét", de nem ez volt akkor a lényeg.

júl. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is az utolsó vacsorát figurázták ki.
júl. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!