Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Úr vacsoráját figurázták...

Az Úr vacsoráját figurázták ki a melegek a párizsi olimpiai megnyitón?

Figyelt kérdés

júl. 28. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nemis elsősorban azon van a hangsúly hogy mit, hanem hogy ez hattersztori nélkül önmagában is hányingerkeltő volt.
aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
36%
Egyértelmű, hogy az Utolsó Vacsorát figurázták ki. Muszlim országokban egy ehhez csak halványan hasonló cselekményért halálraítélték volna mindet. Persze ez még nem jelenti azt, hogy itt nem lehetne ugyanezt tenni. Már rég bitófán kéne szikkadni az összesnek, az ötletgazdával és az ezt jóváhagyóval együtt.
aug. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12

Azt nem értem, hogy ha nem vagy keresztény, nem hisszel Istenben akkor miért érint ennyire érzékenyen ha valaki kifigurázza?

aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
szerinted mi vagyok, hindu? Vagy mi a f*szom?
aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincsen. Pusztán az írásaid alapján következtettem arra, hogy nem vagy Isten hívő keresztény.


Egy Isten hívő keresztény pontosan tudja, hogy nem az ő dolga ítélkezni és ítélni. Tehát a bitófás rész egyáltalán nem ehhez méltó megnyilvánulás volt. Majd Isten megítéli a tettüket és kiszabja érte ami jár.


De a legutolsó megnyilvánulásod is keresztényibb lett volna a "Vagy mi a csoda" szóhasználattal.


Ezért gondoltam, hogy nem vagy keresztény és nem értettem, hogy miért zavar ennyire akkor.

De ha mégis keresztény vagy akkor elnézést a félreértésért. De akkor azt nem értem, hogy miért vagy ennyire eltévelyedve.

aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Szerintem attól, hogy nem úgy él valaki mint egy Szent, attól még lehet jó ember. Egyébként meg ha olvastad volna a bibliát tudnád.
szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem is írtam, hogy szentként kéne élni ahhoz, hogy valaki jó ember legyen.


Olvastam a Bibliát. Melyik részére gondolsz.

Olyat én nem olvastam amikor Jézus kést ragadott volna és lemészárolta volna a rajta gúnyolódókat. Te esetleg igen?

Olyan sem rémlik amikor másokat buzdított volna erre vagy olyanra amikor arról beszélt volna, hogy ez helyes.


Ellentétben olyanra emlékszem amikor arról beszélt, hogy ne ítélkezzünk és még meg is mentet egy bűnöst a haláltól.


Az a rész meg van, hogy:

"Az vesse rá az első követ..."

?

szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Hagy szóljak bele a kis vitátokba. Jézus ugyan azt mondta hogy az vesse rá az első követ, de az minden bizonnyal már lemaradt hogy a házasságtörö asszony többet nem követett el házasságtörést és megtért mert Jézus úgy engedte el hogy menj és ne vétkezz többet. De egy meleg párnál heti vagy napi szinten vétkeznek a mindeható ellen l. Minden egyes alkalommal amikor szexuálisan együtt vannak. Ez a biblia szerint bűn és minnêl többet "szeretkezni" annál nehezebb aztán a kiút
szept. 1. 15:06
 19/24 anonim ***** válasza:

#18

Az a baj, hogy ékes példája vagy annak, mi a baj az álkeresztényekkel. Hidd el, jelenleg egy meleg párnak is könnyebb üdvözülnie, mint neked.

szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hidd el egyetlen meleg pár sem fog üdvözölni. Isten kárhozatra rendelte őket.
szept. 1. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!