Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Thevr Pisti a boldogság és...

Thevr Pisti a boldogság és pozitivitás kvintesszenciája?

Figyelt kérdés

Én ilyen boldog,elégedett,inspiratív,kívàncsi,szenvedélyes,,cserfes,élettel teli energiabombát ritkán látok,és minden reakciója ilyen,beleértve a mimikáját és a kommunikációs készségét.Jelentős motiváció számomra, mert én alapvetően egy demotivált,lusta,nihilista,depresszív ember vagyok(az már csak plussz hogy az ízlésem és az érdeklődési köröm is nagyjából azonos vele).Egy életérzés nézni dinamikus hedonista orrcáját,olyan mint az élettelen napraforgó amit a nap sugarai hatására maga felé fordít és az élet átható esszenciájával átragyogja.

Egy ilyen ember halála maga a halál(persze ha nem feltételezzük a mennyeket),bele sem merek gondolni hogy egyszer megtörténik.

Mi lehet a titka?



júl. 23. 17:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Mi van, annyira nem megy már a bolt, hogy idejöttél névtelenül reklámozni magad?
júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember simán meg tudja játszani magát néhány óra erejéig, ehhez még színésznek vagy streamernek se kell lenni. Egy depressziós ember sem vágja fel minden percben az ereit, ugyanúgy tud mosolyogni és nevetni, amikor emberek között van. Ez semmit nem árul el, ráadásul ha valaki, akkor Pisti szerintem nagy mértékben karaktert játszik, bár valamennyire minden streamer ezt teszi, de az ő esetében ezt elég erősen érzem. Ha leül streamen kívül játszani, gondolod, hogy akkor is ilyen? Aligha
júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Pisti az pont hogy egy depressziós ember.
aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!