Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Thevr Pisti a boldogság és...

Thevr Pisti a boldogság és pozitivitás kvintesszenciája?

Figyelt kérdés

Én ilyen boldog,elégedett,inspiratív,kívàncsi,szenvedélyes,,cserfes,élettel teli energiabombát ritkán látok,és minden reakciója ilyen,beleértve a mimikáját és a kommunikációs készségét.Jelentős motiváció számomra, mert én alapvetően egy demotivált,lusta,nihilista,depresszív ember vagyok(az már csak plussz hogy az ízlésem és az érdeklődési köröm is nagyjából azonos vele).Egy életérzés nézni dinamikus hedonista orrcáját,olyan mint az élettelen napraforgó amit a nap sugarai hatására maga felé fordít és az élet átható esszenciájával átragyogja.

Egy ilyen ember halála maga a halál(persze ha nem feltételezzük a mennyeket),bele sem merek gondolni hogy egyszer megtörténik.

Mi lehet a titka?



júl. 23. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Minden ember ilyen, akinek van pénze és azt csinálja, amit szeret. Csak ritkán látni ilyen embereket, ez a társadalom amiben élünk. Keveseknek adatik meg ami nekik.

Plusz neki az alapszemélyisége is olyan, hogy le van xarva minden, majd lesz valahogy. Szerintem.

Nekem a férjem pont ilyen egyébként.

júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Erről a csókáról beszélsz?


[link]


Pár másodpercre néztem bele, undorítónak tartom.


Pedig hiába nem akarsz belegondolni a halálába, egyszer ő is meg fog halni, pontosan úgy, ahogyan én is meg fogok halni, és te is, meg mindenki más.


Ez mindannyiunk közös sorsa: meghalunk, aztán elfelejtenek minket.

júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Még valami: milyen boldogságról beszélsz?

Ez a pasi káromkodik, nagyképű. Lehet nincs minden rendben nála, és így adja ki a feszültséget.

Továbbra is fenntartom amit a #2-es kommentben mondtam: undorítónak tartom ezt a pasit, egyáltalán nem szimpatikus.


Nézz rá Ronaldinho-ra 2000-es évekbeli felvételeken, ő tényleg boldog volt, azért mosolygott mindig. És ami a legfontosabb: az ő mosolya nem megjátszott volt, hanem valódi.

júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Az jó dolog hogy erőt tudsz meríteni a youtuberekből, viszont ártalmas lehet ha messiásként gondolsz rájuk. Nem ismered ezt a csávót, fogalmad sincs hogy milyen a való életben, csak azt a tartalmat látod amit pénzért rak ki magáról. Próbáld feltölteni magad ezzel a tartalommal, de az azért erős túlzás hogy jóformán a názáreti jézus második eljövetelét látod benne, aki nem érdemli meg hogy valaha is véget érjen az élete úgy, mint nekünk, közönséges halandóknak. lol.
júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom messiásnak,csak azt amit érzékelek belőle az ez,és lévén nekem kihívás ilyennek lenni(nem azért mert csóró vagyok),ezért azt a pozitivitást amit számomra megjelenít,azt idealizálom saját magamra vonatkozólag,mint életformát.Azt hogy milyen valójában egy közszereplő esetében ritkán tudjuk meg,mert még a reality showk is megjátszottak(lásd big brother vagy győzike show).Amúgy elég nagy színész lehet,ha több ezer videóba(amik átlagba 1 órásak) ennyire mindig meg tudja magát játszani.
júl. 23. 17:34
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a realitás nagyjából az amit az első írt,mármint ami az alapszemélyiséget illeti,(mert azért sok gazdag vagy anyagi értelemben sikeres ember kifejezetten depresszív).Amúgy nem hogy messiásnak,személyi kultusz sincs olyan szinten hogy pl donateljek azért hogy beolvassa a nevem,egyszerűen örömteli nézni,mintha megittam volna egy üveg bort.
júl. 23. 17:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt is félre értetted hogy én azt fejeztem ki hogy nem érdemli meg hogy valaha meghaljon velünk ellentétben,hanem egy ilyen igazán élő ember kihunyása szerintem tragikusabb valahol,mint egy olyané aki még életében is ímmel ámmal pislákol,kb mint egy virágzó nagy fa,és egy félig száraz fa esetében előbbit jobban sajnáljuk valahogy ha leég vagy legalábbis én.
júl. 23. 17:41
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Irónia az egész kérdés, ez még nem esett le minden olvasónál. Tele van gúnyosan túlfestett jelzőkkel, ami szándékosan az ellenkezőjét írja le, mint amit a közvélemény az alanyról számon tart.
júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De most erre milyen választ vársz? Egyikünk se tudja hogy milyen ez az ember, ha nem a kamera előtt ül. Olyan, mint egy karakter egy filmben; nem igazi.

Te is leülhetsz egy kamera elé, és azt mondasz amit akarsz, olyan pozitívnak, energikusnak, életimádónak tűnhetsz amennyire akarsz, aztán másoknak ez is lesz a banyomása rólad.

Nem lehet pszichoanalizálni ezt a karaktert, hiszen nem létezik.


Az a titka, hogy jól végzi a munkáját.

júl. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem teszel szóközt vessző után? A mondatokat is egybeírod.
júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!