Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vélemények Nessajról?

Vélemények Nessajról?

Figyelt kérdés

Sokak szerint kiöregedett,meg eleve nem is volt vicces.

Én csak pár videóját láttam,éreztem h nem én vagyok a célközönség. Nem tudom a gyerekek többsége mit eszik rajta annyira.

(Nem rosszindulatból ,de sok más youtuber is hasonló tartalmakat gyárt,mégsem olyan híresek ,mint pl ő..)

Ti mit tapasztaltok?



júl. 20. 21:35
 1/7 anonim válasza:
21%
Egy mocskosszájú ,primitív Youtuber! Egy ismerősöm gyerekei nézték mindig a youtubeon többek között Nessaj videóit is! Tudja jól hogy sajnos gyerekek is nézik a videóit mégis folyamatosan káromkodás hagyta el a szájját! Szóltam is a szülőknek hogy nem kéne engedni hogy a gyerekei ilyen tartalmakat nézzenek! Sajnos sok Youtuber ezzel akar viccesnek /jófejnek tűnni hogy káromkodik és tudja hogy a gyerekeknek ez tetszik mert azt gondolják hogy ez milyen menő dolog! Akiket még kinem állhatok az a The VR azt hiszem valami ilyen névvel vannak fent Youtube-on
júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
az hogy kiöregedett, csak attól függ milyen generáció nézi, ne mfelelhet meg mindenkinek. van, lehet egy minimális beképzeltsége, de hatalmas munka van a youtubeos karrierjében és meg is él belőle, nekem mivel korosztályom még értem is a gondolkodásmódját, nem vagyok rá feliratkozva, de időnként ránézek. nem ma kezdte, és úgy tűnik jól is alakítja a dolgait., a "híresség" mögött azért sok év videogyártás áll, ha mindenkinek unalmas lett volna nem jut ilyen szintre
júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Borzasztóan sekélyes és unalmas. Nagyritkán vannak jó pillanatai, de ezeket leszámítva ugyanazt a humort, ugyanazokkal a megszólalásokkal nyomja. Pár példa:


- Pélós poénok

- Jobb láb a gázon, bal láb a jobbon

- Nem veszed el a gázt

...


Na meg a "megjátszott" nagyképűség, az, hogy 80%-ban támadó jelleggel lép fel, ha valaki olyat kérdez/ír ami nem tetszik neki... Már alig várom, hogy esetleg ezt a hozzászólást is belerakja egy clickbait videóba a szokásos, gyerekesre torzított hanggal, és közölje, hogy én csak egy kis taknyos vagyok vagy hasonló.


Adtam neki sok esélyt, ideig-óráig tudtam is nézni a tartalmait, de aztán a fentiek miatt rájöttem, hogy nem nekem való. Cserébe viszont VR Pisti helyette is elkezdett normálisan viselkedni, és ma már simán tudnám ajánlani bárkinek.

júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
33 éves nő vagyok és szerintem vicces, szórakoztató. A gyerekek szerintem nem őt nézik többnyire, bár nem tudom, mi lehet az átlag korosztály, a Twitch chaten idősebbek vannak, Youtubeon lehetnek gyerekek is, de a gyerekek már sokkal furcsább dolgokat néznek ennél.
júl. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyképű g**i

Csak azert VR Pisti karomkodik gondolta neki menni fog

Egy streambe karomkodtt de annyira szánalmas meg eroltetett volt hogy en szegyelltem magam

júl. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Való életben nem nagyképű szerintem. Mármint rengeteg olyan videós van a YouTubeon akik egyáltalán nem olyanok élőben mint a valóságban.

De egyébként én régen néztem őt akkor is inkább a Honfoglalós videóit. Meg kb egy éve minden hónap végén csinál egy honfoglalós streamet azzokat szoktam nézni többet nem nagyon.

júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Elvan szallva magatol de nagyon, eroltetett poenjai vannak, nagyon gaz a csavo
júl. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!