Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Érdemes tartalmat gyártanom...

Érdemes tartalmat gyártanom vagy ezt már elbuktam?

Figyelt kérdés

3 elég ismert magyar videósról írtam csúnya dolgokat korábban Redditre, kiderült hogy én voltam és letiltottak Instagramon majd az egyikük oda is írt, kiosztott. Persze jöttek a rajongók is rám szállni úgyhogy töröltem is az Instámat azóta sincs új. Hát na kis troll g.ci voltam :D Illetve korábban volt TikTokom ahol jött pár negatív komment és csomó válasz videót csináltam mert kikeltem magamból, illetve megosztottam magán dolgokat, ami szerintem belefért, mert nem titok egyik sem, de amit egyszer felteszek a netre azt örökre megjegyzik.


Már eltelt sok idő és már nem ilyen vagyok, nem negatívkodok, nem trollkodok, nem szidok senkit és magamról se osztanék meg olyanokat mint korábban.


Leírtam már magam? Meg attól félek tegyük fel lesz sok követőm és hívnak eseményre és az említett 3 emberke is ott lesz aztán ők elterjesztik rólam hogy mekkora szemét vagyok és akkor ez felkerül Redditre is rólam.


Érdemes inkább normális civil életet élni és nem posztolni semmit, nem gyártani tartalmat?


Nem az a célom amúgy hogy influecer legyek csak szeretnék videókat csinálni.


2023. jún. 15. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan csinálhatsz videókat, minden csoda három napig tart.


Sok idő eltelt, változtál, max ha találkozol velük élőben, bocsánatot kérsz, ebből is látszani fog, hogy már nem az vagy, aki.


Vagy ha nagyon félsz tőle, akkor vagy csinálj olyan videót, amihez nem kell adni az arcod/hangod, vagy csak hanggal.

2023. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megváltozhat. Akár beszélhetsz a videóidban arról is, hogy korábban elkövettél hibákat, de megbántad őket és már nem tennél ilyet ezért és ezért. Nem kell név szerint említeni azokat a videósokat. Tőlük pedig akár bocsánatot is kérhetsz. Szerintem emiatt ne vesd el a videózás gondolatát, ha szeretnéd csinálni.
2023. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!