Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Vályi meg András ennyire nem...

Vályi meg András ennyire nem csípik egymást?

Figyelt kérdés

H. Andrást annyira nagyon nem vágom, de okos fickónak tűnik.


Szóval jelent meg H.nak most nem rég egy videója egy zöld fitat 500-ről és vályi írta, hogy hozzá való ebből pedig elindult a b@z@z@s. De inkább én most be is másolom az egészet.


Vályi István

·

Remek kis autó, illik hozzád, grat!



handras.hu

Vályi István Nem érzed, hogy ezek a burkolt és nem annyira burkolt b@z@z@sok mennyire gázosak? Leginkább azért gáz mert te és a slepped is szitokszóként használjátok ezt a szót. Számotokra egy meleg ember nem is ember. Ebben az országban pont erre van szükség, hogy erre neveld a nézőidet? Belekötni nem csak belém de mindenki másba? Hogy b@z@zz@n@k? Hogy beszóljanak mindenkinek? Gratulálok! Én egyébként még mindig a csajokat szeretem de te nyugodtan bekaphatod, ha már ennyire érdekel a szexuális életem.


2023. márc. 30. 10:00
 1/2 anonim válasza:
100%

H. Andrásnak van egy stílusa, ami elég szélsőséges. Alapvetően egy értelmes ember, de sokszor mond abszolút nem releváns dolgokat (akár az említett videóban is - egy Fiat 500-at miért hasonlít SUV-okhoz? Oké, hogy utálja a SUV-t, én sem szeretem hasonló okokból amiért ő is szidja, de egy Fiat 500-ra azt mondani hogy "drága, de még mindig olcsóbb mint egy SUV" - hát bazzeg, legyen is mert harmadakkora a kocsi).


Pista meg Pista. Őt senkinek nem kell bemutatni.


Szerintem ez tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Én nem tudom elképzelni hogy ez a két ember barátságos viszonyban legyen egymással.

Horváth András azért eléggé elhiszi magáról hogy ő szarta a spanyolviaszt, hajlamos lenézni mindenki mást és a saját véleményét sziklaszilárdan vallani ahelyett hogy belegondolna, hogy esetleg tévedhet. Emellett azért ő is elég impulzív, vagy ahogy sokan mondják - egy fasz. Ő is odaszól simán, neki is vannak olyan kommentháborúi nézőkkel mint a Pistának is.


A Pista meg Pista. Sokat tud az autókról, van egy jó előadóképessége, viszont a legjobban azt szereti, amikor "jól odamondja", akármilyen témában. És nem szereti az orrát fenn hordó embereket, amilyen pont H. András.


Szerintem így nem csoda, hogy ezek ketten nem barátok

2023. márc. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyiküket sem követem, H. Andrástól csak pár videót láttam, viszont Vályit muszáj hallgatnom az irodában.

H. András sem tűnik egyszerű esetnek, de ez a Vályi nagyon passzol az idióta, nagypofájú Bochkor mellé. Beképzelt, de meglehetősen primitív ember, és nem igazán fogad el eltérő álláspontot.

Egyébként beleolvastam most pár cikkbe, és szerintem Andrásnak abban nagyon igaza van, hogy rohadt vicces, hogy ilyen Vályi-féle dagadt, lepukkant emberek bziznak meg jönne azzal, mi férfias :D


Szóval H. András legalább a jövő, Bochkor, Vályi meg inkább a jelen. Pont pont az iylen Vályi- meg Bochkor-féle sportból felmentett, közepes képességű embereknek kéne eltűnni végre.

2023. dec. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!