Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit keres Stohl Luca híradósként?

Mit keres Stohl Luca híradósként?

Figyelt kérdés

Televíziós újságíróként diplomáztam médiaszakon. Van három nyelvvizsgám (angol, német, francia).


Bennem van a hiba, hogy felháborít, hogy S. Luca (kinek apja a híres színész) előbb megkap egy vezető állást, ráadásul híradós státuszban, mint az, akinek ez a tanult szakmája?


Ő táncművészetin végzett. Azt gondolnám, pont a híradózás egy olyan pálya, amihez kell a szakirányú tudás, a felkészültség, mindaz, amire az egyetemen kiképeztek minket.

Luca táncosnő.


Mi legitimálja, hogy a híradós székben ő ül, és nem én vagy valamelyik kollégám, akik szintén ezt tanultuk, erre készültünk, emiatt hoztunk sok áldozatot, amíg elvégeztük?


(Nincs nyílt verseny, tehát meg sem tudod pályázni, ezt házon belül eldöntötték, hogy L., és kész.)


2022. dec. 1. 16:15
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

9 fejezd már be ezt az ostoba összehasonlítást!


az én szakmámnak önértéke van, ahogy majd' minden szakmának, ha te egy orvoséval relativizálod vagy bagatellizálod az általam felvetett kérdést/problémát, akkor nagyon rossz úton jársz, plusz a hozzá nem értésedet demonstrálod.


10


tudod, nekünk a liptai claudiák, ábel aniták, várkonyi andik, majkák, nádai anikók stb. és a többi önjelölt tévés miatt nehezebb, akiknek semmi közük a mi mesterségünkhöz, csak foglalják a helyet.


ha transzparensebben működne a rendszer, lenne munkánk és lehetőségünk, a mostaninál mindenképp több!

2022. dec. 1. 17:15
 12/27 anonim ***** válasza:
57%
mindenki a helyén van, a doki a műtőben, majka a tévében, te meg a gyakorin.
2022. dec. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
59%
Állítólag Lölőnek joghurt izű.. (justsayin)
2022. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Ha tetszik nekünk ez a helyzet, ha nem, tudtad, hogy a világ ezen szegletén hogy működnek a dolgok, és ennek tudatában mentél médiaszakra. Közben szerezhettél volna releváns kapcsolati tőkét.. nem tetted.


Még nem késő valami gyorstalpalón programozást vagy villanyszerelést megtanulnod. Hajrá!

2022. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"én mindig csak az eszemre és a tehetségemre számíthattam, egyszerű családból jövök."


Na igen, ez nagyon szépen hangzik így, de látod, h sokmindenre nem elég látod.

2022. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kovács lesz a fallosz!!!
2022. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
14 kívánom, h. ezt a "jóindulatot" kapd vissza vkitől, szerencsétlen troll!
2022. dec. 1. 18:46
 18/27 anonim ***** válasza:
46%

17. Hát igen, sokan azt gondolják, hogy pl. a tanításhoz mindenki ért és nem kell hozzá végzettség. Aztán ahol meg valóban be kell tanítani valamit pl. egy cégnél a dolgozóknak, ott nayon szépen kijön az, hogy nem mindenki ért a tanításhoz.

ÉN speciel most hallom először Stohl Luca nevét, nem nézek híradót se, és sok mást se. Nem tudom, mennyire csinálja jól, mennyire nem, ez is fontos szempont lenne.

Egyetértek, hogy a 14-es trollkodik. Nyilván lehetne egy betanított munka is ez, vagy lehetne egy rövid OKJ-s tanfolyam, de valamiért mégis külön szakon oktatják. tehát valamit tudni kell.

Viszont, az is igaz, hogy egy cég azt vesz fel és azt alkalmaz, akit akar, az ő dolga.

2022. dec. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%
#17 így van, mindenki troll, aki a képedbe vágja a valóságot..
2022. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen szakokat eleve nem szabadna 10 embernél többnek meghirdetni egy tanévben.
2022. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!