Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valóban annyira jófej Keanu...

Valóban annyira jófej Keanu Reeves, amennyire a média beállítja annak?

Figyelt kérdés
Szimpatikus figura, és nagyon kedvelem a munkásságát is. Viszont számomra furcsa az, hogy heti szinten látok cikkeket róla, hogy mennyire jó arc, mert ezt meg azt csinálta. Kicsit olyan túltoltnak érzem már ezt. Ti mit gondoltok erről az egészről? Tényleg ennyivel jobb ember, mint a többi színész?
2022. szept. 7. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Sose fogjuk megtudni, mert kicsi az esélye, hogy személyesen találkozzunk vele. Addig is vagy hiszel a médiának, vagy nem.
2022. szept. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam róla, hogy az egyik filmje forgatásán egy kollégájának nagy adóssága volt és a kilakoltatás veszélye fenyegette. Ő pedig puszta jófejségből kifizette neki a teljes adósságát. Valamint az Ördög ügyvédje című film forgatása előtt közölte a producerekkel, hogy szeretné ha a fizetésének a nagy részét lecsökkentenék, hogy Al Pacino is szerepelhessen a filmben. Amikor Al Pacino ezt később megtudta, elszégyellte magát és a fizetését egy alapítványnak adományozta. Ha ezek igazak, akkor Keanu Reeves valóban nagyon jó fej és követendő példa sok celeb számára!
2022. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A John Wick valamelyik része után minden kaszkadőrnek vett egy-egy motort.
2022. szept. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé megtaposta az élet. Aki ennyi tragédiát átél, sőt TÚL ÉL, az teljesen másképp látja a világot. Én kinézem belőle és elhiszem róla hogy semmi túlzás nincs abban, amiket olvasni róla.
2022. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, amit a 4-es válaszoló, de megelőzött :) Fura látni, olvasni róla, hogy mennyire nem jellemző rá a hollywood-i flancolás. Láttam videót, ahol a metrón átadja a helyét, vagy képet ahol hajléktalanokkal piál egy üvegből, majd elalszik mellettük, olvastam az emberségéről,de azok a sztorik nem lennének fent a neten, ha valami valóságalapja nem lenne. Azért hihetetlen, mert nem ezt látjuk a médiában, más nagynevű sztároktól.
2022. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Fura mibe szaladtam bele a facen, pár percre rá hogy itt válaszoltam :D

"Ha kegyetlenül megbántottak , de még mindig van bátorságod kedves lenni a másik emberhez, akkor egy őrült vagy angyali szívvel! ( Keanu Reeves ) 💛"

2022. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embert, aki dolgozott vele forgatáson. Igen, valóban nagyon közvetlen, kedves, jószándékú ember.
júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!