Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi ez a felkapott Keanu...

Mi ez a felkapott Keanu Reeves imádat?

Figyelt kérdés

Egy időben tele volt a közösségi média cikkekel, amiben leírják, hogy milyen jó ember stb. Majd annyira bevésődött az emberek agyába, hogy, ha egy sztáros oldalon posztolnak róla ugyanazokat írják róla kommentben a felhasználók, amik a cikkekben szóltak.

Az egész olyan, mint egy politikai kampány médiamanipulációval.

Amíg porbléma lenne belőle, ismerem a színész életét, de annyira amennyit a média lehozott róla. Ennyiből nem tudom őt elkezdeni kedvelni, még, ha a filmjeit igen is.



2021. szept. 16. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a kérdésed felét értelmezni se tudom, másrészt, igen, a mai világban nagyon ritka a szupersztárok között aki megmarad normális embernek és nem száll el. Keanu Reeves talán a legnormálisabb, persze hogy ennek híre megy.
2021. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy időben tele volt a közösségi média cikkekel, amiben leírják, hogy milyen jó ember stb. (Példaul napi 2 cikk született róla a semmiből, hogy 10 dolog amitől Keanu csodálatos ember).

Majd annyira bevésődött az emberek agyába, hogy, ha egy sztáros oldalon posztolnak róla ugyanazokat írják róla kommentben a felhasználók, amik a cikkekben szóltak. ( Itt azt szerettem volna mondani, hogy mivel a fennebb leírt cikkeket elolvasták az olvasók, és az emberek egyértelműen megtudták. Így, amikor látok egy posztot mondjuk egy olyan oldalon, ahol hírességet posztolnak, majd kikerül ő, akkor a kommentek többsége arról szól, amit a média lehozott róla, mint selfbrand.


Az egész olyan, mint egy politikai kampány médiamanipulációval.

(Ezt hasonlatként írtam)


Amíg porbléma lenne belőle, ismerem a színész életét, de annyira amennyit a média lehozott róla. Ennyiből nem tudom őt elkezdeni kedvelni, még, ha a filmjeit igen is.

( Ezalatt pedig azt, hogy nem Keanu-t akarom bántani, lehetnek igazak is ezek a tényként kezelt dolgok, csak így a semmiből olyan, mintha a háttérből lenne irányítva, és ráhúzva az arc Keanura, és a semmiből jött az egész. Legalábbis én nem sokat hallottam a nevét, mint színész a média cikkekben)

2021. szept. 16. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!