Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is sokkal fiatalab...

Szerintetek is sokkal fiatalabbnak néz ki Keanu Reeves a valós koránál? 57 éves, de 20 évet letagadhatna.

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
20-at azért közel sem, de tényleg nem tűnik annyinak, amennyi. Bár azért szakáll nélkül megnézném. Lehet lennének árulkodóbb jelek.
2021. okt. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabbnak néz ki, de nem annyival. Ha rövidre van nyírva a szakálla, akkor egy olyan 10-15 évet letagadhat, ha engedi elnőni, akkor az azért látványosan őszül, ami nem fiatalít.
2021. okt. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor nem csak nekem tűnt fel! Igen, szerintem is fiatalabbnak néz (nézett) ki a valós koránál, de leginkább régebben, amikor még nem volt szakálla!
2021. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A fotó - film SEMMIT se jelent!

nekem volt olyan osztálytársam akit csak képen láttam a gimi után több évtizeddel és csodálkoztam hogy hát ez mínusz 20 év! fotó alapján


aztán jött az osztálytalálkozó élőben közelről láttam és mínusz nulla év. annyinek néz ki amennyi.

láttam kezét nyakát szemkörnyékét... 20 év mínusz? Még 5 se!!

2022. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!