Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért kell bántani Tóth Gabit?

Miért kell bántani Tóth Gabit?

Figyelt kérdés

Közel 100 halálos fenyegetést kapott vadidegenektől:

[link]



#gyűlölet #baloldali gyűlölet?
2022. aug. 26. 07:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
14%

Jönni Pride-al, meg focimeccsel meg ilyen f.szságokkal... Ne térjünk el a tárgytól, ismert emberekről, művészekről van szó, akik felvállalják a politikai hovatartozásuk és az milyen reakciókat szül a választópolgárok körében, de mint írtam én nem akarom a jobboldalt ezzel emelni, én a baloldalt akarom kritizálni! Ha tágítjuk ezt a témát annyira, amennyire Te szeretnéd erőltetni és ha már Kulkát említettem, Kulka János Ő maga számolt be arról, hogy a coming outját ahogy kezelte a magyar lakosság az számára csalódás volt, mert azt gondolta, hogy nagy port kavar ezzel, ami pedig elmaradt!

Kit érdekel hogy Te azzal jössz, hogy a Pride-on résztvevőket inzultus éri, hogy a focimeccsen f....pó c....nak nevezik az ellenfelet, hisz mindkét fél eleve ezt teszi, szóval nem a zártosztályt kell felhozni ellenpéldaként és így vagy úgy, lehet erről vitázni, de e két térfélen mindkét sarokban álló pofozza egymást! Arra adjál értelmes magyarázatot, hogy történhet meg az, hogy valaki pusztán azért, mert kijelenti, hogy Fideszes, azt életveszélyes fenyegetések érik!!! És ez igenis szélsőséges viselkedés, erősen az! Pride-ról annyit, hogy bár elítélem, mélységesen elítélem, ha bármiféle inzultus éri azt, aki nem heteroszexuális, de a világ 98%-a heteroszexuális, hogy abban a 98%-ban, van olyan, aki vérre megy azért, mert valaki ebbe nem tartozik bele, hááát arra van esély, arra is, hogy emellett még jobboldali is, de hogy valakit azért ér inzultus, mert a többséghez tartozik... e kettő hogy hozható össze egy lapra? 52 emberből 2 ember nehezebben jellemzi a közösséget, mint 35 emberből 2 ember!!! Azért ezt gondold végig, mert ez felrúghatatlan tényszerűség! DE igazad van, pontosítok ha pontatlannak tűntem, mindkét oldalon példa az van! Az utolsó mondatommal pont ezt akartam elkerülni, hogy ebbe az irányba terelődjön a beszélgetés, mert ennek nincs értelme, én nem a jobboldalt emelem, én a baloldalt akartam kritizálni és lehet akár az is, hogy a jobboldal sem jobb! Tőlem...! Mondhatod, lesz-rom még akkor is lesz-rom, ha igazad van és igazat kell adjak, nem esne nehezemre, de attól még a baloldal is ugyanolyan gusztustalan marad, ha ez a viselkedés jellemzi!!! Még egyszer leírom, mert nehezen megy át, 35 emberből álló közösséget előbb jellemez 2 ember viselkedése, mint 52 emberből álló közösséget 2 ember viselkedése!!! Érted???? Szóval kritikát megb...ni azzal, hogy a másik sem jobb, azt nem lehet, mert értelmetlen! Csak ezzel az értelmetlenséggel megy el immáron a 2. évtized, mióta ott tartunk, hogy nem értjük egymást, mert nem értjük a magyart!

2022. aug. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
67%
* Na ha a jobboldalt akarod valamiért okolni, akkor ez egy jó példa! Ezt, hogy a "másik se jobb", ezt a fajta politizálást Ők kezdték!!! Ha vért hánysz a jobboldaltól, akkor rossz hírem van, ezt a politizálási módot pont tőlük tanultad el!
2022. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
85%

Jelenlézével bánt minket, hogy bármerre fordulok ő ott van...

Sztem neki is es kindenkinek az lenne a legjobb ha tenylegesen visszavinulna

2022. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
74%

"Arra adjál értelmes magyarázatot, hogy történhet meg az, hogy valaki pusztán azért, mert kijelenti, hogy Fideszes, azt életveszélyes fenyegetések érik!!! "

Nem történt ilyen. ( Szemben pld. Kálmán Olga jobboldali alak általi, bizonyított életveszélyes fenyegetésével.)

Folyamatosan figyelmen kívül hagyjátok azt tényt, hogy nem a fideszsessége miatt utálják, hanem a képmutatása miatt, elvtelensége, és irritáló magamutogatása miatt. Más, vállaltan fideszes közszereplőket, művészeket nem fenyegetnek. ( Már persze ha őt egyáltalán fenyegették. Kálmán Olga feljelentést tett, t.g. nem. Jó eséllyel ez is csak egy kamu, amivel címlapokra akart kerülni.))

2022. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
2022. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok sem jobb sem baloldali, de Tóth Gabit egy idióta, feltűnési viszketegségben szenvedő, kritikákat nem tűrő, hisztis p*csának tartom, akinek egyetlen eredeti vagy művészi megnyilvánulása nem volt még. Az, hogy emellett a hatalomhoz dörgölőzik a zsíros pénzekért, az már csak a hab mindennek a tetején.
2022. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Érdekes ez a politikai hová állás és annak köznépi megítélése. Pl. Páger Antal menekülni kényszerült a kommunisták uralomra jutásával. Aztán egy idő után a kommunisták hívták haza, hogy játsszon újra színpadon. Hazajött és kollaborált. Sok sikeres filmben is szerepelt. Örültek neki a kommunisták és a nép is ... meg a látens kisnyilasok. Szóval örült neki mindenki, színésztársai is.
2022. aug. 26. 16:49
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

" Pl. Páger Antal menekülni kényszerült..."

Merthogy náci és antiszemita volt.

És nem a kommunisták miatt kellett menekülnie. Még azok hatalomra jutása előtt, '45 márciusában emigrált.

2022. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy médiaprosti.
2022. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Páger a nyilaspárt tagja volt. Az SS tagjaihoz mérten ő se számíthatott kíméletességre, ezért menekült, még a Vörös Hadsereg érkezése elől, s nem pedig békésen emigrált.
2022. aug. 27. 08:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!