Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az olyan celebek mint Tóth...

Az olyan celebek mint Tóth Gabi miért fogadják el olyan nehezen, hogy egy ország lenézi őket azért mert a Magyarországot kifosztó állampárt szekértolói?

Figyelt kérdés
2022. aug. 13. 09:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
az "egy ország" alatt a vörös fejjel fröcsögve üvöltő gyurcsányista merinóbaloldalt érted?
2022. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Mert a saját közegükben egymást dícsérik, és bíztatják magukat, micsoda remek emberek ők maguk.


Ezért vannak saját üdülőhelyeik, hogy ne kelljen nem NER-es (értsd rossz magyar) emberekkel nagyon találkozniuk.

Ezért üdül inkább pocak úr is az Adrián, bár róla lévén szó ez lehet sima hazug piár fogás is.

2022. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

Ez az "ország" pl. anno nekiment a Quimbynek is mert fel mert lépni Tusványoson.

Valószínűleg eddig se te tartottad el Tóth Gabit, szóval azzal hogy te köpködöd nem sokat veszít.


ma 09:47

Igen létezik véleménybuborék, többek között te is abban élsz ha azt hiszed hogy Tóth Gabi hülye és olyant csinál amivel olyan sok rajongót/pénzt veszítene.

Bezzeg mondjuk Demszky, ő itthon vett euró milliós nyaralót, mert őt szeretik az emberek. :)

2022. aug. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

2# -es vagyok, és nincs igazad 3#.

Mivel politikailag független vagyok, tájékozott, és van közvetlen érintkezésem minden "érintettel", objektíven fel tudom mérni, és ki tudom jelenteni, hogy rendkívül káros a nemzetünkre amit a jelenleg regnáloó magyar kormány képvisel.

A tóthgabi, győzike, ákos, rákay, stb jelenségek ennek a része, kibontása.

Elfogadom hogy sokan benne-velük élnek, olyan "szemüvegeket" viselnek, amely torzít, de bízom benne hogy majd idővel leveszik.

2022. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%

a többséget semennyire nem érdekli, jobboldaliakat sem


esetleg szemezgessünk a gyurcsányista szekértoló művészek között is? hogy egy koncz zsuzsa mennyire nulla művészeti értéket képvisel?

2022. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert full elvakultan nem gondolkodnak ezek is.
2022. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Az magyarság döntő része,magasról tesz a libbantok aktuális karaktergyilkosságára. Jelentéktelenek vagyok :)
2022. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Melyik országról van szó?
2022. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézzétek miket osztogatnak a lipsik róla! Mi ez óvoda??

[link]

2022. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ez az amit az aranyeren kívül ki tudnak magukból préselni ha nagyon erőlködnek
2022. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!