Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pottyondy Edina leszbikus?

Pottyondy Edina leszbikus?

Figyelt kérdés
Kedvenc youtuberem, és nem fogom megutálni, ha az, de én eléggé annak nézem.

2022. aug. 13. 18:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

"Azt tudtam, hogy van gyereke, de később is lehet meleg, mondjuk sorozatos csalódások miatt."

Bocs mi? :DDD Ez most elég jobber volt, nem, csak mert csalódsz a férfiakban nem leszel később meleg jézusom :D

2022. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
De amúgy van ilyen. De ezen ne akadjatok fenn. xd
2022. aug. 13. 20:18
 13/33 anonim ***** válasza:
85%
Ennyi ész kérdező... szóval ha rövid a hajam leszbikus vagyok? Azt hittem ahhoz a nőkre kell bukni, nem frizurafüggő. És ja, nekem is megvan a véleményem a csávókról, ahogy minden hetero nőnek. És nem túl hízelgő.
2022. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Értem. De ő tökre úgy beszél a videóiban. Volt egy videója, amikor a nőnapot parodizálta ki, az totál olyan volt, mintha a nőket szeretné. Amúgy volt ő kopasz is.
2022. aug. 13. 20:20
 15/33 anonim ***** válasza:
87%
"De amúgy van ilyen" Nincs. ha hetero vagy, az is maradsz. Ha biszex vagy esetleg mondhatod hogy p*csába a hapsikkal, maradok a nőknél.
2022. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
89%
Mert hogy beszél egy leszbikus szerinted? (mielőtt rákezdenél a hülyeségre: a leszbikusság nem azonos a férfigyűlölettel: az hogy nem akar valakivel dugni, nem jelenti hogy utálja) Félelmetes mennyire hazug sztereotípiákban gondolkodnak az emberek.
2022. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Jó. Bocsánat, hogy srácként nem értelek meg titeked. Nehéz a nőket megérteni.
2022. aug. 13. 20:24
 18/33 anonim ***** válasza:
89%

Ninc silyen hogy a csalódástól meleg leszel :D NINCS akkor már alapból bi voltál :D


És igen a nőnapot kritizálta, és igaza is volt, elavult cucc, egyenlő fizu jobbna tetszene mint a virág, de ettől még én se vagyok lezbikus :D

2022. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Jó, akkor nem leszbi. Ma is tanultam valamit:)
2022. aug. 13. 20:26
 20/33 anonim ***** válasza:
13%
Ő beteg volt én úgy tudom és azért volt leborotválva a haja.Abból gondolok a betegségre hogy több jobbulást kívánó kommentet is kapott.
2022. aug. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!