Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi értelme 70...

Szerintetek mi értelme 70 évesen szakítani és ezt még be is jelenteni?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket. 40 év házasság után, 70 évesen mi értelme van szakítani, de úgy, hogy hivatalosan el se válnak, majd ezt bejelenteni ország-világ előtt? Mi változik ezzel? 70 évesen már nem nagyon éri meg új életet kezdeni párkapcsolati szempontból, akkor miért nem bírták már ki együtt a hátralévő 15-20 évet?


[link]



2022. máj. 2. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Látom, ön most ismerkedik a bulvársajtó logikájával.
2022. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" akkor miért nem bírták már ki együtt a hátralévő 15-20 évet?"


15-20 év nagyon sok idő. Neked mindegy lenne hogy töltöd az életed 20-40 között?

2022. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"és ezt még be is jelenteni?"


Valószínűleg nem ők rohantak a hírrel a sajtóhoz.

2022. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"70 évesen már nem nagyon éri meg új életet kezdeni párkapcsolati szempontból, akkor miért nem bírták már ki együtt a hátralévő 15-20 évet?"

Ki mondta, hogy új életet akar kezdeni? Lehet, hogy inkább csak megbecsüli azt a pár évet, ami még hátravan az életéből, és nyugiban szeretné eltölteni, nem pedig egy szar kapcsolatban.

2022. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

4.


De nem válnak el, növelve a házasság fogalmának értékét, ami pont az ilyen kamu szarok miatt örvend akkora pátosznak.

2022. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, tehát azt írja, üzlettársak, szülőtársak és barátok maradnak, no meg házasok is. Csak már nincsenek együtt. Jó, és? 70 évesen?


Olvasgatva itt a gyakoris rovatot, 30 évesen is könnyű eljutni a szexmentes házasságig. 70 éves korban mit várnak még az élettől?

2022. máj. 2. 12:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy neked? Optimista, és ha él még 15-20 évet egészségesen, bármit csinálhat szinte.
2022. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Üzlettársak és házasok maradnak mert a különválás e kettőt nézve elég macerás amivel gondolom nincs kedvük nyekeregni 70 évesen. Szülőtársak maradnak hiszen a válástól a gyerekük még az övék marad. Barátok maradhatnak hisz csak mert nem akarnak együtt lenni még nem lesznek esküdt ellenségek.

Ettől függetlenül tudhatják hogy nekik ez a kapcsolat már nem megfelelő és jobb lenne nekik külön, a hátralévő életüket nyugalomban, kapcsolat nélkül akarják leélni. "Mit várnak az élettől?" Mit kéne? Azt, hogy úgy élhessék, ahogy szeretnék, ebben az esetben nem egymással.

2022. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly augusztus elején volt szerencsém beszélni egy hölggyel, aki ilyen helyzetben volt.

Ültem az orvosi váróban, ő pedig jött, sík ideg volt, mondtam, hogy ne aggódjon, ez egy kedves, alapos orvos. (tudtam, hogy először van ott, mondta.)

Nőgyógyászat, én pedig 8 hónapos terhes voltam, sok fura sztorit hallottam kismamáktól, akiket terhesen hagyott el a férje/pasija, de ezen nénin tényleg látszott, hogy ki van készülve.

Valahogy felszakadt benne valami elmesélte nekem az összes baját, mint idegennek.


Kapott egy mellrák diagnózist, és azért jött az orvosomhoz, hogy másodvéleményt kérjen.

A halálos diagnózis megijesztette, és úgy döntött, hogy a házasság, ami évek óta kompromisszumos volt, nem jó neki többé.

Úgy érezte, hogy ha rövid az élete, nem akar rossz házasságban élni.

Neki is azok az érvei voltak, mint a cikkben:nagy közös ház gyerekek, unokák, akiket nem akart összezavarni, anyagiak.

Hirtelen megijedt, ráébredt, hogy nem él örökké, és úgy döntött boldog akar lenni, nem akar többé a férjével veszekedni.

Sírva mesélte el. Furcsa volt, de teljesen érthető.

2022. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9.


A "Breaking Bad" sorozat is hasonlóan indul, a rákot kapott főhőssel, akinek elege is lesz a középsulis kémiórák tartásából. Vagy a Fűrész, ahol szintén az az alapsztori, hogy maga Jigsaw halálos beteg.



Sokan vannak, akik a halál tudatában nagyon máshogy kezdenének el létezni, a sok posvány házasság, agyatlan munka, pénzhalmozás hörcsögök módjára, hamar megszűnik létezni ha tudod, hogy 2 éven belül véged.

2022. máj. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!