Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme úgy szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy szakítani, hogy szereted a másikat?

Figyelt kérdés

Tényleg minden jó, minden király csak szimplán bekattansz és neked most magány kell. Élettársi kapcsolat, az exem dobott mert... mert igazából ő sem tudja miért. De szeret, élete értelme, az egyetlen ember vagyok aki elfogadta úgy ahogy volt (ezeket ő mondta) és lelépett egy hónapja. Azóta nem hallottam róla, de magamban egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal az érzéssel, hogy miért hagy el valaki akkor ha szeret?


Tudom, mert lehet egy harmadik fél. Lehet. De akkor miért mond ilyeneket valaki egy szakítás után?


Egyáltalán hogy rendezzem ezt el magamban? Kicsit úgy érzem, mint ha meghalt volna... Szeretjük egymást, de azért legyünk külön.


2017. aug. 17. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt indokom, miért tettem ilyet.

Szerettem az exem, nagy valószínűséggel Ő is engem, de nem volt más kiút.

(Nem megcsalás, egészen más okok.)


De amit leírsz, az kevés ahhoz, hogy le lehessen vonni következtetést.6

2017. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez csak duma ezerrel. Ha te vagy élete párja akkor nem szakít veled, nem akar egyedül lenni. Ha szeret téged, akkor nem szakít. Ne legyél már naív.
2017. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Csak szovegel, nem meri bevallani az igazat.
2017. aug. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Bővebb infó: nyaralás volt, addig minden rendben. Nyaraláson rohadt sok és szar dolog érte aztán elgondolkodott, hogy nem illünk össze. Majd elköltözött de két hét múlva vissza jött egy hétre. Amikor visszajött akkor mondta el, hogy szeret, én vagyok a legjobb dolog az életében, ő maga összeomlott, depressziós, teli van stresszel és feszültséggel, amúgy senkire nem számíthat rajtam kívül.. stb stb. Mivel nem volt olyan erős párkapcsolati viszony közöttünk ebben az egy hétben (gondoltam hagyom 'pihenni' mert nem akart közeledni annyira), egy hét után rákérdeztem, hogy mizu van velünk. Ő erre kiborult és közölte h végleg szakít, elköltözik, stb... Tervek voltak a jövőre, komoly okot nem tudok mondani bár sok mindent nem akart megbeszélni velem. Passzív-agresszív volt ilyenkor, ami nem a legjobb ómen ugye...


Azóta eltelt közel négy hét és semmit nem tudok róla, semmit nem hallottam róla.


Őszinte leszek, fáj és hiányzik. De leginkább az bánt, hogy én a szar időszakban is hittem benne/bennünk, most meg itt állok pár nélkül, úgy hogy azt sem tudom miért ment szét a közel négy éves kapcsolatom. Nem tudom feldolgozni, hogy ha valaki szeret, valakinek kellek akkor miért lép le?

2017. aug. 17. 12:00
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 - Lehet. Bár az igent egyből tudta mondani, amikor megkérdeztem, hogy 'te most szakítani szeretnél?'. Meg a visszajövetelt sem értem ha annyira menni akart... Igazából rohadtul nem értem az egész kapcsolatomat vele.
2017. aug. 17. 12:03
 6/16 anonim ***** válasza:

Veled nem szakítottak még? Ez egy tipikus mellébeszélés.


A nők össztettek, de az alábbi okokat tudtam feltárni idáig az ilyen jellegű mellébeszéléseknek, és ezek általában együtt vannak jelen:

-Nem akar megbántani

-Nincs kép a bőrén bevallani hogy mi is a baja veled

-Ő sem tudja magának rendesen megfogalmazni hogy mi a baja

-Valamilyen szinten még kellesz neki, nem 100% biztos a dolgában

-Ha a közeljövőben véletlenül még meggondolná magát, még akarja benned tartani a tüzet

2017. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#2 Akkor mit gondoljak? Mi a helyes gondolkodás ilyen szituban? Haragudni tudok max, de elfogadni ezt azért nehéz mert valamit kell mondanom magamnak, hogy 'jólvan, ne aggódj ez azért történt mert...'. De 33 vagyok és ilyet még nem tapasztaltam eddig. Amúgy sem voltam az a nagy csajozós faszi, de kicsit úgy érzem, hogy most valami olyan történik aminek 16 éves koromba kellett volna megtörténnie.. mint egy mandulaműtét - fiatalon minden rendben van vele, de idősen már sz** és veszélyes.
2017. aug. 17. 12:19
 8/16 A kérdező kommentje:

#6


Dehogynem szakítottak. És én is ezeket írnám, ha te lennél a helyemben, de esküszöm megélni mindezt a kételyt fáj.


Tudod, hagyjuk is az okot. Egyszerűen azt mondja meg nekem valaki, hogy így a hitet, ami a másik felé volt, hogyan töröljem? Mármint, hogy egy érett társnál akinél éveken át hittem abban, hogy nem 'eldobós' hanem 'javítós' típus, mégis hogyan dobhat el valamit amit sem megjavítani, sem megmagyarázni nem tudott. Én hittem, hogy minden problémát megoldunk mert egy okos ember volt, és most mégis olyan történik ami ütközik ezzel a hittel...


Nem sírni akarok ezen, sírok anélkül is eleget magamban, csak más emberekkel beszélgetni valami olyanról amit én jelenleg sem érteni, sem megmagyarázni nem tudok.

2017. aug. 17. 12:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kell értened. Egyszerűen nem vagy neki annyira fontos, nem szeret téged annyira, hogy veled maradjon. Kicsit nyers, de ez az igazság sajnos.
2017. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én úgy váltam el a férjemtől, hogy szerettem, de nem bírtam már tovább vele. Nem volt más a képben. Úgy éreztem, elveszítem magam mellette. Szeretett, de nem úgy ahogy szükségem volt rá...és valószínűleg én sem úgy szerettem ahogy kellett volna. Ezt nehéz megmagyarázni, de sok dolgok vannak égen és földön, mintsem bölcselmetek álmodni képes....(Shakespeare után szabadon :-)
2017. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!