Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme szakítani úgy, hogy még szeretjük egymást?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Öhm, attól függ. Külön kontinensen fogtok élni és esélyes, hogy soha a büdös életben nem látjátok többé egymást? Akkor van. Szombat esténként megver a pasi, de azért utána a füledbe súgja, mennyire szeret? Van. Felhajtva hagyta a vécéülőkét? Nincs.
2016. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi esetre értem, és ahhoz hasonlók. Meg nem oda megyünk nyaralni, ahová ő szeretett volna. Meg veszekedések apróságokon. De attól még szeretjük egymást. És szándékosan soha nem ártanánk egymásnak.
2016. aug. 4. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs! Beszéljétek meg, és legyetek készek kompromisszumokat kötni! Oda vissza!! Ez fontos!
2016. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem beteges féltékenykedésről, vereséről és társairól van szó, akkor határozottan nem. Talán most csak egy ilyen hullámvölgybe ért a kapcsolatotok.

Velem is volt így. A munkahelyemen rengeteg negatív dolog ért pár ember miatt. Én meg otthon rajta vezettem le. Bármin össze tudtunk veszni. Az egyik ilyen veszekedés alkalmával azt mondta, hogy költözzek haza. Akkor már kezdtem érteni, hogy mi is történik. De nem engedett, muszáj volt hazamennem. És jól tette. Abban az időben mindent átértékeltem magamban.

Persze van, hogy ma is összeveszünk. De ez már más.


Szóval ha akkor végleg elváltunk volna, talán még ma sem hevertem volna ki. Szerencsére felismertük az érzelmeinket.

Remélem nálatok is minden rendben lesz :)

2016. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ez legyen a legnagyobb gondotok,Kérdező!

Tanuljatok kommunikálni,ne essetek egymásnak,nagy levegő,elszámolás tízig.

Ezek miatt dehogy van értelme!

Lehet,most feszítettebb a tempô,mindketten stresszesebbek vagytok. Nyugodjatok le,te is,ő is kössetek kompromisszumot.

Ha ennyi a gond,emiatt ne hagyd veszni.

2016. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!