Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme úgy szakítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy szakítani, hogy szereted a másikat?

Figyelt kérdés

Tényleg minden jó, minden király csak szimplán bekattansz és neked most magány kell. Élettársi kapcsolat, az exem dobott mert... mert igazából ő sem tudja miért. De szeret, élete értelme, az egyetlen ember vagyok aki elfogadta úgy ahogy volt (ezeket ő mondta) és lelépett egy hónapja. Azóta nem hallottam róla, de magamban egyszerűen nem tudok mit kezdeni azzal az érzéssel, hogy miért hagy el valaki akkor ha szeret?


Tudom, mert lehet egy harmadik fél. Lehet. De akkor miért mond ilyeneket valaki egy szakítás után?


Egyáltalán hogy rendezzem ezt el magamban? Kicsit úgy érzem, mint ha meghalt volna... Szeretjük egymást, de azért legyünk külön.


2017. aug. 17. 11:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsónak: oké amit írsz. De akkor miért is vagyok én


- a legjobb dolog az életében

- az egyetlen akire számíthat

- az egyetlen aki elfogadta úgy ahogy

- az egyetlen aki annak szereti, ami


Szóval érted. Nekem sem lett volna semmi bajom, ha azt mondja nem szeret vagy máshogy szeret vagy mást szeret vagy akármi. Helyette megkapom, hogy szeret, meg mindazokat amiket felsoroltam majd lelép. Ráadásul ekkor elmondta, hogy depressziós, tele van feszültséggel és elege van mindenből és mindenkiből.

2017. aug. 17. 13:23
 12/16 A kérdező kommentje:

Meg gondolom nem random mondtad be, hogy te válnál hanem volt egy folyamata az egésznek...


Itt ez sem volt. Nem előzte meg semmi, nem volt nagy veszekedés csak egy feszült nő aki 4-5 nap alatt úgy összeroppant, hogy minden és mindenki szar lett neki. Én is...

2017. aug. 17. 13:27
 13/16 anonim ***** válasza:
Haszna nincsen de nyilvan oka van. Ha tul stresszes valaki akkor akkor tudat alatt keresi az okot, ha eppen a kapcsolatra esett a valasztas akkor ez pl lehet az oka. Meg sokminden mas is lehet.
2017. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Utolsónak: oké amit írsz. De akkor miért is vagyok én


- a legjobb dolog az életében

- az egyetlen akire számíthat

- az egyetlen aki elfogadta úgy ahogy

- az egyetlen aki annak szereti, ami "


1. Nem te vagy a legjobb dolog az életében, hisz akkor nem hagyott volna el.

2. Lehet, hogy te vagy az egyetlen, akire számíthat, azonban erősebb az az érzés, hogy már nem szeret úgy téged, és ezért inkább lelépett.

3. Lehet, hogy te vagy az egyetlen, aki elfogadta. Na és akkor mi van? Attól még ha nem szeret, nem akar veled lenni, nem köteles veled maradnia.

4. Lásd 3. válasz.


Összességében: ne láss bele olyat, ami nincs. Hidd el, nála sem hirtelen jött ez, maximum nem tudatta veled, ami elég szemét dolog. Ez nála is ugyanúgy egy hosszú folyamat volt, míg elért oda, hogy szakít veled, csak ő ahelyett, hogy tudatta volna veled, inkább magába fojtotta, aztán egyszer csak robbant a bomba. Erről nem te tehetsz. Egyébként meg inkább keress egy normális csajt, ahelyett, hogy egy beteg lélek után vágyakozol. Ő így döntött, jobb lesz neked nélküle hidd el. Nem szeret úgy téged, ahogyan szeretnéd, hogy szeressen.

2017. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1 het alatt kellett volnap napi 1-szer szexelnetek. Nekrm ugy tunik,h ezen akadt ki es buszkesegbol nem mondja ezt ki.
2017. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember nem szakít azzal, aki az élete értelme. Ez csak duma.
2017. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!