Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges, hogy Amber Heard...

Lehetséges, hogy Amber Heard súlyos mentális problémákkal küszködik?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, ahol arról írnak, hogy Amber Heard sajnos nehéz helyzetben van mentális ügyben. Megdöbbentő dolgokat olvastam.


[link]


Lehetséges, hogy Amber Heard súlyos mentális problámtól szenved? Az ő esetében mi lenne a megoldás? Mit kellene tennie, hogy jobban lehessen?



2022. ápr. 28. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
"Johnny Depp mellett tanúskodott az Amber Heard elleni rágalmazási perben Shannon Curry szakpszichológus, aki szerint a színésznő igen súlyos borderline szindrómában szenved és hisztrionikus személyiségzavar tipikus tüneteit mutatja." Le van írva a cikkben, nem? Ha érdekel a kezelés nézd meg a bpd-t mivel kezelik.
2022. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Semmi baj nincsen vele csak sok hazuságot terjesztenek rola
2022. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

@2:

Például?

2022. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
Lehetséges, hogy unom már Amber Heard lejáratását? Lehetséges.
2022. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Az igazság közzététele lejáratás? Érdekes szemlélet, de legyen.
2022. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hanem kb biztos. Szerintem eddig is nyilvánvaló volt, csak most már szakember is kimondta nyilvánosan.
2022. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!