Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kapás Boglárka orra szerintete...

Kapás Boglárka orra szerintetek is ront az összképen? Szép az arca ez tény, de az a nagy, krumpli orr...

Figyelt kérdés

2021. júl. 28. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
De könyörgöm, mi a jó isten bajod van a nózijával, ami teljesen átlagos, szép. És illik is az arcához.
2021. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az igazán szép nőknek jellemzően kicsi és formás az orra. Na most, neki nem az. Mondhatni, az arca viszonylag szép, de az orra széles és kissé puffadt, ami egyáltalán nem nőies.


Vagy mondok egy másik sportolónőt, aki szintén rosszat húzott a genetikai lottón: Kovacsics Anikó, akinek malacorra van. Akkora orrlyukak még egy férfinál is cinkesek, nemhogy egy nőnél.

2021. júl. 30. 22:52
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem alapvetően nem szép, tényleg krumpliorra van.


De pl Hosszú Katinkának nagyon aranyos orra van. Meg ő sokkal szebb is.

2021. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
A Hosszú nevü nő baromi ronda, és annál is ellenszenvesebb.
2021. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez szubjektív mindenkinek. Én csak a véleményemet mondtam el, szerintem nagyon szép és rohadt dögös😍

[link]

2021. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Késely Ajna mindkettőnél szexibb
2021. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ajna orra milyen?

[link]

2021. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!