Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Billie...

Mi a véleményetek Billie Eilish új külsejéről, és, hogy jobban meri mutogatni magát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 16:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
82%
Teljes mértékben szembe ment saját magával és a rajongóival. Bár ezt már megszokhattuk, hogy az általában ez szokott történni.
2021. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy aki itt lepontozgat mindenkit, nincsen kedve kifejteni a véleményét?
2021. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
39%
Minden ember életében eljön, amikor felnő. Valószínűleg Billie-vel is ez történt. Szerintem már amúgy is zavarta, hogy folyton bő ruhákban kellett járkálnia. De szerintem most egy pár rajongót biztos, hogy vesztett.
2021. jún. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
jaj 23 ne legyél ennyire szánalmas és gettó szökevényes! mióta jelent a felnövés azt hogy mutogatjuk magunkat a médiában? meg szembe megyünk saját magunkkal meg azt amit képviselünk? meg egy olcsó mutatványosként(szajhaként) nyilvánulunk meg aki pénzért és 5 perc hírnévért vetkőzik?
2021. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő számára ezt jelentette valószínűleg. Eddig sem bírtam, mindig is szánalmasan viselkedett a szememben. Nem vagyok rajongója.
2021. jún. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Nézegettem pár kommentet és sokan csalódottak,valszeg a tini csajszik akiknek bálvány volt. De már jóval ezelőtt is voltak olyan insta storyjai amiben kissé krvásan viselkedett,mindig benne volt ez,egy igazi freak a csaj. Tudja jól hogy sokan nyáladzanak érte,ekkora kannákkal onlyfansen is annyit keresne mint a zenéjével :D

Hát,az biztos én eddig se bírtam ezután meg még annyira sem

2021. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
36%

A szomcsi valóság,hogy ez az igazi Billie,téves azt állítani hogy megváltozott. Aki részletesebben követte nem az nem lepődik meg ezen. Csak fiatal volt és azt akarta hogy a zenéről meg a klippekről beszéljenek azért a bő ruhák

Egyébként anno a középsulis csajom tiszta ilyen volt,nem az a bomba csaj féle,de mégis aranyos,szép arcú,alacsony,volt fogni való rajta bőven,és ő is ilyen rossz kislány típus volt,piszkos elme. Engem megmozgatnak az ilyenek,közben én az ellentettje vagyok ennek,simán elvagyok sex nélkül,de mégis gerjedek az ilyen csajokra. #logic

2021. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%
Pedig nekem nem kellene ez a csaj. Úgy néz ki 19 évesen, mint egy kiégett, 46 éves, elvált, 5 gyermekes anyuka. És azért csinálja ezt, mivel ez a "depressziós" tini időszaka lejárt, (legalábbis a menedzser szerint) kellett valami új. Vagyis ez nem új dolog, de ez csak arra kellett, hogy megbotránkoztassa az embereket.
2021. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem felnott hanem szimplan elk@rv@lt
2021. jún. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

érdekes hogy igazából mindenkinek ez a véleménye de valamiért sokszor maguknak is bemagyarázzák hogy ez nem qurvaság meg ez nőiesség meg semmi... ja persze semmi meg nőies...!!! csak az a durva hogy igazából ezek a nyomorult emberek pontosan ugyan ezt gondolják legbelül (persze vannak olyanok akik tényleg ezt szeretik mert hát szeretik nézegetni a nőket mert nem láthatnak máshol a másik réteg meg a nők akik tényleg qurvák ők is tisztában vannak azzal hogy nem ez a nőiesség csak hát annyira kell etetni azt a pici egot mert apu otthon nem szeretet azt kívülről keressünk azt ami belül hiányzik)

a lényeg a lényeg!jó látni olyan embereket akik ki merik mondani hogy mi a valóság! ha valami fekete akkor az nem piros az anya nő az apa férfi...!!! :"DDDDD

2021. jún. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!