Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Billie...

Mi a véleményetek Billie Eilish új külsejéről, és, hogy jobban meri mutogatni magát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 16:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%
Semmi
2021. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Gondoltam hogy csak idő kérdése amíg feladja önmagát, az elveit, és beáll a magamutogató tucaténekesnők közé akik szex-szel próbálják eladni a zenéjüket.
2021. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
#2 Eddig sem volt benne egyedi, ugyanúgy le volt gyártva az imidzse. Csak ezt a depressziós, világvége, minden dráma, mindig én vagyok az áldozat és jajj de nagy fájdalmaim vannak hullámot lovagolta meg, ami twitteren meg instán pörög jó ideje.
2021. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Hiteltelenné vált
2021. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%
Nekem csalódás, de nem vagyok mai csirke, mindig ez volt a séma. Britney, Christina, Avril, mindenki normálisként kezdte, az első kettő második albuma meg tiszta ribis.
2021. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
96%
Gondoltam hogy magamutogatóbb lesz, amúgy engem a szomszéd falusi parasztaszonyra emlékeztet. Neki is olyan bágyatag narkós tekintete van.
2021. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
43%
Kezd felnőni a kislány.
2021. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Az angol nyelvben van egy remek szó arra ami vele történt: grooming.

Minden egyes híres fiatal lánnyal megtörténik Britneytől Natalie Portmanen és Lindsay Lohanon keresztül Millie Bobby Brownig és Billieig.

A fiatal lányok szerelmi életére, szüzességére és testére jóformán rászívja magát köztudat, a stylistjaik, és médiatanácsadóik rájátszanak erre a "kislány felnőtt nőnek tetteti magát" imidzsre, ráadásul felnőtt férfiak (híresek és névtelenek egyaránt) környékezik meg őket.

Ennek kitenni egy fejlődésben lévő lányt, beteg. Britney Spearsről, Natalie Portmanről és Emma Watsonról tudom, hogy amíg kiskorúak voltak, felnőtt férfiak visszaszámlálást indítottak a felnőtté válásukig, mert onnantól "szabad prédák" lettek,akiket már nem véd a törvény.


Millie Bobby Brownt 13 éves kora óta öltözteti egy felnőtt szexszimbólumnak, míg a fiúk a stranger thingsből megmaradhattak gyerekeknek. Egyszer egy magazin ténylegesen meg is választotta szexszimbólumnak. Akkor asszem 14 éves volt Millie.


Nem véletlen, hogy a legtöbb nő, aki gyereksztárként kezdte, tönkrement; egyszer drogproblémák miatt van rehabon, máskor meg étkezési zavarok miatt a kórházban.


Billie testéről előbb hallottam, mint a zenéjéről, mert a világon mindenki arról beszélt, hogy mit visel, milyen alakja van, és huuu mekkora mellei vannak.


Ennek kitenni egy tinit nem normális,egy életre tönkre teheti őket. És tönkre is teszi.

Amit pedig a legjobban, de tényleg a legjobban utálok, az az, hogy az évekig tartó össznépi grooming után úgy pletykáljátok ki ezeknek a tiniknek/fiatal nőknek a lépéseit, mintha nem bántak volna úgy velük a legbefolyásolhatóbb éveikben a körülötte élő felnőttek (és a bolygó összes embere) mint egy darab hússal.


Csalódott vagyok, de nem Billieben, hanem a világban, és bennetek. A csalódásom kiterjed Billie minden stylistjára, a bátyjára, az exeire, a tanácsadói, mindenkirr, aki valaha is online kommenteket írt az alakjáról, azokra, akik most szégyenteljesnek tekintik az új, "szexi" Billiet, aki még mindig csak egy tini, meg azokra is, akik nem látják, vagy csak nem érdekli őket, hogy mit csinál ez az ipar a tinilányokkal.


Ha véleményed van a fiatal lányokról, de az őket körülvevő kultúráról nincs, kapd be.

2021. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
8: Kellett ez az ismeretterjesztő komment és örülök, hogy ezt nem csak én vettem észre. Köszönöm.
2021. máj. 30. 18:56
 10/36 anonim ***** válasza:
42%
én billieben vagyok csalódott... ő választotta 8-as ":D és sjanos igen szomorú hogy a nők megint bebizonyítják hogy tényleg csak ennyit érnek! és sohasem fognak többet érni... sajnos
2021. máj. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!