Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Létezhet, hogy Berki Mazsi...

Létezhet, hogy Berki Mazsi nem is terhes?

Figyelt kérdés
Medencébe uszkal, ugrókotelezik, olyan fura dolgokat csinál.. ahhoz képest hogy állítólag terhes. Szerintetek?

2021. ápr. 21. 20:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Breki mindig is fiút akart. Hát nem kapja meg. Egy fiú apjának lenni kiváltság, nem biológia vagy jog. (Magyarul nem érdemli meg.)

Nyúzott is a feje, hogy nem kukis a kisbaba...bár majd akkor hiszem el, hogy Mazsola terhes, ha látom a hasát úgy mint Pamiét.


Mellesleg szerintem nincs minden rendben Breki meg Mazsola között. A terhesség és az utána következő időszak mindenkit próbára tesz. Breki nem viseli el, hogy egy nő ne istenítse, ne ő legyen az első. Hát Mazsolánál sem ő lesz az első ahogy megszületik a kisbaba.

Szóval ugyanazt majd végignézhetjük amit Pamelával művelt. Folyamatosan ismétli önmagát az a gyökér, de az biztos, hogy csúnya válás lesz ez 5 éven belül.

2021. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom!
2021. máj. 13. 13:22
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy lehet hogy Mazsi lassan fèlidős, de mèg akkora pocakja sincs mint egy jóllakott napközisnek?
2021. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
https://www.youtube.com/watch?v=xGMWnJbJZHs&ab_channel=%23ab.. itt azért már látható egy kis has.. meg az is, hogy Berki milyen csalódott, hogy nem kék darabkák hullottak ki a lufiból :D
2021. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Eskü nem tudom h Krisztiant vagy Mazsit sajnálom jobban. Berki leplezni sem tudta a csalódottságát, még jól utána is nézett a lufiknak hogy hátha azok mègis kékek, és csak a napszemüvegben látja rózsaszínnek. Mazsi meg azt várta h majd csókot ad neki, ott vigyorgott kínjàban, hajuldozott Krisz felé hogy vegye már észre magát. A testbeszédet nem tudják megjátszani.
2021. máj. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 Nekem is ez jött le az egész videóból és őszintén nem értem azokat akik csöpögnek nekik az instán, hogy miért nem látják mennyire-de-mennyire kínos az egész szituáció?

Pami és Bence sokkal hitelesebb és életszerűbb. Rajtuk látszik, hogy valóban boldogok. Szerintem Pamela anno totál kifordult magából Breki mellett, ami most már nekem teljesen érthető. Egy ilyen lelki nyomoronc mint Breki mindent és mindenkit tönkrevág maga körül. Igazi lelki toprongy.


A gyermekvállalás azért nagy mérföldkő, mert egy nő (ha addig nem is) a gyermek születésével nagy eséllyel felnő és valóban felnőttként kezd el gondolkodni. Normál esetben az apa is.

Breki viszont egy fel nem nőtt kisfiú aki folyamatosan és állandóan rajongó szeretet akar attól aki mellette van. Szerintem neki csak az tetszik ahogy Mazsola isteníti őt. Azért csalja meg az összes nőjét, mert állandó bizonygatást vár, hogy tényleg szeretsz, akkor is ha így viselkedem? Akkor is? (amikor Mazsola felvette videóra, hogy Breki megtudja hogy Mazsola terhes...jaj...az a kérdés, azzal a hangsúllyal..."Szeretsz? Boldog vagy?" Na én ott menekültem volna azonnal. Hátborzongató volt.

Breki lelkileg nem felnőtt férfi, hanem egy lelkisérült 8 éves kisfiú.

Ha Mazsola a kisbaba mellett valóban felnő (esélyes), akkor már nem sokáig fogja ezt a gyökeret isteníteni és azzal együtt Breki meg fog sértődni (ahogy a duzzogós kisfiúk általában) és el fog hidegülni Mazsolától is.


Sajnálom azt a kisgyereket, de nagyon. Remélem nem Brekire fog hasonlítani.

2021. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
de, sajnos olyan ronda, hogy rá fog. A másik lánya is szerencsétlen nagyon csúnyácska
2021. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 - remélhetőleg több lesz majd benne Pamiból, ahogy idősebb lesz. Kicsi még.
2021. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nati szép kislány, Pamelából több van benne mint az apjàból
2021. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem totál kamu az egész.
2021. jún. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!