Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Létezhet, hogy Berki Mazsi...

Létezhet, hogy Berki Mazsi nem is terhes?

Figyelt kérdés
Medencébe uszkal, ugrókotelezik, olyan fura dolgokat csinál.. ahhoz képest hogy állítólag terhes. Szerintetek?

2021. ápr. 21. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet náluk tudni, simán el tudom képzelni hogy ilyen messzire elmennek a kamukkal :D Elvileg nehezen jött össze, aztán meg repülőre ül?
2021. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én ha lombikra jártam volna, biztos nagyon nagyon óvatos lennék.. nekem ez olyan fura
2021. ápr. 21. 20:23
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is... na meg az időzítés...

De ha mégsem terhes akkor az feltűnik majd egy idő után. Vetélést bekamuzni pedig a legundorítóbb dolog lenne... az azért már átmenne egy határon.

2021. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Most meg súlyokat emel az insta sztorijában...biztos, hogy nem terhes
2021. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez az! Nekem is feltűnt, ráadasul tegnap előadta hogy mennyire élvezi a karantént. De nrm covidosak, negatív lett a teszt de az új törvény miatt kell a karantén. Ma már arról cikkeztek hogy Berki nem ment a tárgyalásra mert covidos, Mazsi meg edzeget ráadásul kettlebellel (én is edzettem várandósan mert előtte is a napjaim rèsze volt, de csak lájtosan, az orvos a súlyemelésről letiltott illetve a hasizmot igénylő gyakorlatokról a baba miatt) ja, meg körmöshöz is elment. Ezeknek már azt sem szabad elhinni amit kérdeznek
2021. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is folyamatosan hazudoznak mindenféléről, a legvadabb hülyeségek sincsenek kizárva. Nagy haverok Norbival az is ezt csinálja triggereli a jónépet, beszólogat valami felháborítót (csimpánzcsöcs, vágódisznó, elhízottnők) csak azért, hogy fel tudja mutatni, hogy mennyien jártak az oldalán (anyázni) és milyen sokan kommentelnek a posztjaira (anyázva) valamint amit ő mondd arra mindenki odafigyel (a durvaanyját).

Breki meg Mazsi ugyanezt csinálja.

Az tuti, hogy van valami kamu a terhesség körül és igen, szerintem képesek behazudni egy (vagy több) vetélést is akár.

Ha mégis leszületik hozzájuk egy kisgyermek, nos én azt a babát nagyon sajnálom.

2021. ápr. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bűzlik az egész, én azon se lepődnék meg, ha az egész kamu lenne :D. Mintha egyre laposabb lenne a hasa a maldivos képekhez viszonyítva, meg ahol van hasa, egyértelműen kinyomja. Ok, nem mindenkinek van hasa persze egyből, de a celebvilágban eleve már pocakosan szoktak odaàllni a nép elé (úgy ésszerű) mikor már látható. Ő meg kb. 3 perces terhes lehetett, mikor a storyhoz mentek fotózkodni. Színház az egész, ha valóban terhes akkor is van valami kamu mögötte. De amit kérdeznek, azt sem nagyon kell elhinni nekik :D
2021. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
főleg, hogy nagyon hangoztatja, hogy ő már pedig edzhet súllyal a hasán, az orvosa megengedte. Ahol probléma a fogantatás, ott jobban szoktak vigyázni a kezdeti időszakban, nem azonnal kettlebell-et magára erősít...
2021. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

8

Vagy az is lehet, hogy csak nem volt probléma a fogantatással :D. Szerintem amúgy nem is akart hamarabb teherbe esni. Ami nem gond, csak kifele hazudoztak erről is. Próbálkoztak, próbálkoztak ugye...de ha közben szeded a bogyót, az nehezíti a körülményeket 😂. Szerintem simán ez volt. Most ez az ügy kapóra jött, szànalmas hogy ha ez valóban megtörtént velük, hogy szülők lesznek, ezt is beépítik a színdarabukba, csak erre volt jó az egész. Sajnálom a gyereket, remélem az anyukának megjön az esze egyszer, ha már az apjának nem fog soha.

2021. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
Én is gondoltam már arra, hogy ez a nemzőképtelenség kamu. A herevasalása is nagyon felkapott volt nyilván abból is jól megszedte magát Berki és mostanában Hajdú műsorában beszélt róla, hogy ez kamu volt. Nem történt meg soha. Hát most jelentették be amúgy, hogy lány lesz neki is. Nem jött össze nekik sem a fiú. Gondolom mivel Pamelának lánya született azért is fiút akartak, de nem jött össze. De én sem látnám, hogy nagy lenne a hasa.
2021. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!