Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet, hogy vérzek de...

Létezhet, hogy vérzek de azért terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanság van a nemvárt ideje, és nagyon enyhén vérzek is, de nem olyan, mint szokott. Most undi lesz, de mindig bő, erős vérzésem van az első pillanattól kezdve, most viszont csak a wc-papíron látok világos, kevés vért. A héten enyhén szurkált a méhem, de nem görcsölt mint egyébként szokott, és a mellem is picit feszül, de az sem annyira, mint általában.

Félig bemagyaráztam már magamnak, hogy ez azért van, mert... Lehetséges lenne? Ha mondjuk nem pont középidőben történt volna a fogantatás, hanem kicsit később? Így enyhén vérezgetve még nem merek tesztelni, így is már kicsit hülyének érzem magam.


Köszönöm az észheztérítő válaszokat! :)


2019. febr. 28. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen létezik, én is keveset de véreztem.
2019. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 khniki ***** válasza:
Én is véreztem, amikor terhes lettem.
2019. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én igen kicsinek látom ennek az esélyét, bár ha csinálsz egy tesztet az minden kétséget eloszlat , DE ne fuzz hozza sok reményt inkább érjen meglepetésként mint csalódottságkent a dolog! Szóval ne eld bele magad !


Amúgy meg nyilván itt a gyakorin rengeteg no vérzett , barnazott terhessége elején a való életben ez ennyire nem gyakori hozzáteszem, ennek a “verzesnek” semmi köze a mensihez kb 10-bol 7 nőnél progi hiány okozza ! Ami veszélyes a terhessegre nézve , tehát ha gyanud van hogx terhes vagy szépen csinálj egy tesztet és ha pozitív akkor kenj el a dokihoz kert bizony semmilyen vérzés, barnazas, rozsaszines valadek NEM NORMÁLIS TERHESSÉG ALATT !!!

2019. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!