Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian a BTS-t?

Miért utálják annyian a BTS-t?

Figyelt kérdés
Én is Army vagyok 3 éve,de nem azt mondom,hogy imádni kell,se nem szeretni. Miért nem lehet elfogadni,és kész?

#Army #BTS #fakefan
2021. márc. 10. 22:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
40%

30. Azért mondja mindenki, hogy 15 évesek hallgatják, mert azt már nem is feltételezik, hogy van aki 15 év felett is szerete a kpop rajongó....

Hát elég durva, de vab

2021. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként a kpop-rajongók nagyobb százalékát a 30-40 évesek és afölött teszik ki😅
2021. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
71%

Addig terjed a zenei kultúrátok hogy BTS ariana grande meg valami semmirekellő “rapper”?

Tupac Shakur, na ő rapper volt, sőt legenda, forradalmár. Nagyon komoly mondanivalója volt a dalainak, ez a 6xi9ine egy vicc.

Popzenéből aki valaki volt, alkotott valamit, hatása volt az pl Jackson meg a Beatles. Ők egyéniségek voltak, nem ilyen megcsinált tucat “előadók”.

Őrült rockbandák, ennyi neked a rock zene? Gratulálok. Nem csak a hörgős heavy metal a rockzene. Igen komoly társadalmi hatásai voltak a műfajnak. Kulturális forradalmat indított, egy életérzés volt. A legtöbb rockzene szól is valamiről. Guns N Roses, Queen stb direkt olyanokat mondok akikről talán még ti is hallottatok, Freddie meg Slash rettenet nagy tehetségek voltak.

Ők tényleg zenéltek igazi hangszereken, nem ilyen szétautoneolt, tucat gépzenét játszottak. És olyan korban értek el sikereket, lettek legendák, amikor még nem volt net, a díjak jelentettek is valamit, és tényleg a tehetség és az egyéniség számított, nem a kinézet.

Valaki írta hogy semmit nem ér a véleményünk (egy véleménykifejtős kérdésnél, tipikus tizenéves eszetlen fangirl lehetsz) mert ugyanott lesznek ahol. Mert hol vannak? Ariana is itt van ahol, pedig ti is aláírtátok hogy egy fos. Nagy szám sikereket elérni egy olyan világban ahol tik tok sztárok vannak, meg rain on me hez hasonló semmit mondó trash zene nyeri a grammyt. Nem mintha a “ dy na na na na na life is dynamite” jobb lett volna.

Mai zenék közt is lehet amúgy igényeset találni, csak körül kéne nézni.

1-2 év múlva úgyis lecseng a BTS, menni kell a katonaságba lassan gondolom, aztán Korea elődrukkolhat a következő megcsinált jajjdecukifiúkból álló bandával. A tagokat sajnálom amúgy, embertelen hogy mit művelnek velük, a táboroktól kezdve egészen odáig hogy nincs életük, csak bábok akik úgy táncolnak ahogy a menedzser fütyül.

2021. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó,a srácoknak autotune nélkül is csodás hangjuk van/raptudásuk,mind a vokalistáknak és mind a rappereknek.

És amúgy lehet,hogy egész elfogadható banda lenne a non kpoperek számára is,ha a cégük nem erőltetne néha rájuk cringe koncepciót. Szerintem fölösleges a régi előadókat felhozni,igen akkor ők voltak a középpontban,de már nincsenek. Jelenleg a BTS van a ott és az ilyen Ariana Grande féle amcsi sztárok. És nem hiszem hogy két év alatt csak úgy simán lecsengnének a fiúk,hidd el nap mint nap van új rajongójuk és ott a rengeteg solo stan is,akik kellőképpen tudják majd tartani a fiúkat a rangon. Egyszer igen, valamikor a távoli jövőben lejárnak,de az biztos nem két év múlva lesz.

És még annyit a végére ide írnék,hogy valakinek a BTS-nél kezdődik a zene, és ez nem bűn se nem vétek. Ugyanúgy vonatkozik a másik félre is. Tartsátok tiszteletben egymás ízlését és nem lesz net háború sem.

2021. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
50%

Oh és még annyit hozzá fűznék ;;

Lehet! a banda lejár ha feloszlik (ismétlem az sem két év múlva lesz,hanem öt év múlva) de a tagok bele vághatnak a solo karrierbe, szóval nem fognak teljesen eltűnni még a katonaság ellenére sem.

2021. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
76%
A BTS-t nagyra becsülöm. Régen, nem hallgattam k-popot. Volt, hogy egy youtube reklámban beadott egy bts számot, pontosabban egy Taehyung Boy with luv fancamet, egyből átléptem, mert nem érdekelt. Aztán volt úgy, hogy belehallgattam, és egy idő után mindig mikor bejött ez a reklám elkezdtem végig nézni, minden alkalommal. Majd meguntam, és rájuk kerestem. Tetszett pár zenéjük, Idol, DNA, Fake love stb. Ezek a tipikus híres számaik. Utána felajánlotta a YT a funny momentseket, az interjúkat, a koncerteket, meg ilyeneket. Szimpik voltak, de nem tudtam ki-kicsoda. Majd, néztem egy BTS guide videót, többször is megnéztem, próbáltam memorizálni. Nem sokkal rá az Ellen showos bemutatkozásukat kívülről megtanultam, a carpool caroket is megnéztem, mindig felvidítottak, és jó volt őket nézni, és röhögni a hülyeségeiken. Majd persze, angol szöveggel is meghallgattam a számaikat, rájöttem, hogy nagyon mélyre ható jelentései vannak a zenéiknek. Csodáltam a tánctudásukat, hogy milyen kitartóak, milyen boldogok. Majd koncerteket néztem, szinte minden számukat próbáltam napról-napra meghallgatni, többet akartam tudni róluk. Egy nap megméztem egy olyan videót, amiben kiderült, hogy a Bighit akkoriban egy írtó apró ent. volt, a BTS mégis ott debütált. Jungkook még csak 14 körül volt, több entertainmenthez is mehetett volna, mégis maradt a srácokkal, és a bighitnél. Nem adták fel, 2013-ban pedig debütáltak. Most pedig, a leghíresebb k-pop banda. És nem azért, mert csak táncikálnak és énekelnek. Rengeteg számukat maguk írják. Jin van mikor 2 héttel hamarabb elkezdi gyakorolni a táncot, mint a többiek, csak is az army-kért. Suga volt, hogy nem aludt, addig csinált egy számot. Ő egy szegény családból jött, ha jól tudom, egy odóben hajléktalan is volt. A kedvenc számom tőle például a The Last. Nem híres ez a száma sajnos, de annyira becsülöm benne, hogy mindezt kiadta magából, lehet érezni benne a fájdalmat, főleg mikor a végén elordítja magát hogy,, Shit". Mindig bántják őket, de nem érdemlik meg. Sokat dolgoztak, és megérdemlik a szeretetet és a megbecsülést.
2021. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!