Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian a BTS-t?

Miért utálják annyian a BTS-t?

Figyelt kérdés
Én is Army vagyok 3 éve,de nem azt mondom,hogy imádni kell,se nem szeretni. Miért nem lehet elfogadni,és kész?

#Army #BTS #fakefan
2021. márc. 10. 22:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Anno hallottam róluk, valami csaj osztálytársam 6 éve nagyon "tolta" 444 vagy 24.hu csinált róla videót, egyszerűen a kpop posztkommunista módszerrel szeretné a zenei ipart leuralni és reformálni, nekem tetszik a alkotói szabadság, nem lenne jó ha egy kultúrális kör diktálna. :)
2021. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
37%
Mert egyrészt gagyi, amivel semmi baj nem lenne, ha nem erőltetnék az európaiak/amerikaiak nyakára a tré zenéjüket. Egyetértek az egyessel, ez ilyen ázsiai posztkomcsi módszer hogy ráerőltetjük a saját vackunkat másokra. A magyarok se exportálják ki Kozsót, a Kozmixet meg Dér Henit az USA-ba meg Kínába, akkor a koreaiak se uralják már le az európai meg amcsi zenei színteret ezekkel az egykaptafa semmitmondó unalmas ázsiai zenéikkel. Pont elég az a trash ami Amerikából vagy az Egyesült Királyságból jön, Billie Eilish, Dua Lipa, Ariana Grande, Justin Bieber meg a többi szenny, a normális előadóknak így is maximum a Retro rádión vagy a regionális rádiókban jut hely. Nem kell még az ázsiai hulladék is. Tudjuk jól amúgy is mennyit ér (elég megvenni egy kínai tornacipőt vagy táskát, addig is fog tartani, két hétig).
2021. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%

Második, ott a pont.


Engem nem zavar egyébként egyáltalán, csak a fanok ne gondolják már azt, hogy aki el meri mondani, hogy neki nem tetszik, az gyűlölködő, rasszista stb :)))))

2021. márc. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Azért olyan elvetemült nem vagyok,hogy rasszistának nevezek valakit,mert neki nem tetszik,ami nekem. Viszont! Minden fajta kultúrából mindenki ránk erőlteti a zenét,nemcsak az ázsiaiak. Ha belegondolsz,minden rádióműsorban a nagyjuk külföldi zene. Ezért fizetnek nekik,úgyhogy a magyarok ritka kivételek.
2021. márc. 11. 08:58
 5/36 anonim ***** válasza:
26%
Nincs ízlésük.
2021. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%

Szerény véleményem szerint, a kpop és a pop ugyanúgy ocsmány, a bts viszont csodálatra méltó.

Csodálatra méltó az, hogy valaki feláldozz a gyerekkorát és a fiatalságát azért, hogy ennyi embernek adjon hitet.

Nem szeretem a BTS zenéit, viszont szerintem egy olyan objektíven jó dolog az, hogy annyi embernek őszinte hitet adnak, hogy innentől kezdve max azt lehet mondani, hogy "nekem nem tetszik" , de azt, hogy a BTS egy rossz dolog, semmiképp.


Pont olyan ez, mint a vallás.


Nem kell hinni benne, de attól még elképesztő, hogy mennyi ember érzi jobban magát tőle.

2021. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6! Köszönöm,hogy csodálod őket! NEkem már ez is sokat jelent!
2021. márc. 11. 20:39
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Hatos jól gondolkodik!


Amúgy kérlek ne irkáljatok már ki ilyen kérdéseket mert jönnek a trollok azt felkúrják a rajongókat.

2021. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
84%
Ne ébreszd fel az alvó oroszlánt!
2021. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Én a fanatizált rajongókat nem szeretem, legyen az bts vagy bármi más. Ijesztőek.
2021. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!