Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian a BTS-t?

Miért utálják annyian a BTS-t?

Figyelt kérdés
Én is Army vagyok 3 éve,de nem azt mondom,hogy imádni kell,se nem szeretni. Miért nem lehet elfogadni,és kész?

#Army #BTS #fakefan
2021. márc. 10. 22:33
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%

Meg ezt imádom, hogy a BTS ről mintha valami istenségek lennének, semmi negatívat nem lehet mondani, mert egyből nekem esnek.

Csak úgy nem szoktam rosszat írni róluk, de most konkrétan rákérdeztek hogy kinek mi baja velük.

2021. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
60%
chill már, mindenki tiszteletben tartja a véleményed és senki nem esett neked az ég világon,annyit írtunk hogy unalmas már,hogy mindig ezzel jösztök. hypeoljátok ti is a kedvenc bandátokat és akkor nem csak a bts lesz “felkapva”. amúgy meg ez se nem a fiúk hibája,se nem a fandomunké,nem tehetünk róla hogy nap mint nap megfogják az embereket, jobban mint pl más bandát. amúgy meg a bp is eléggé felvan hypeolva ennyi erővel,na ők aztán farok sem tudja miért mert fele annyit sem értek el mint a bangtan.
2021. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
87%

De, volt egy kérdés hogy ki miért utálja a BTS-t ( mondjuk annyit korrigálok hogy az utálat erős kifejezés, mert nem utálom őket), leírtam hogy szerintem túl vannak sztárolva, erre ketten is írtatok fél oldalas regényt hogy miért nincs igazam.

“ nem tehetünk róla hogy nap mint nap megfogják az embereket, jobban mint pl más bandát. ”

Más bandák is megfogják az embereket csak nincs ekkora reklám körülöttük. 🤦‍♀️ Csomó armyt ismerek akinek a BTS jelenti a K-popot, nem is tud más bandákról.

Igen a bp is túl van hypolva, látod ebben egyetértünk. De ha ezt elmondanád egy blinknek, ugyanúgy meg tudnák magyarázni hogy miért nincs igazad, mint te nekem. Az ő szemszögükből ez ugyanolyan felháborító, mint amikor én mondtam ugyanezt a BTS-ről.

És mégegyszer; nem a fiúkat utálom, csak a bts hypot. A fandomról meg ne beszéljünk, ha nem inged ne is vedd magadra, de rengeteg army nagyon toxic.

Na mivel nincs kedvem a semmiről tovább vitázni ezért annyeonghaseyo

2021. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
33%
hát akkor gondold ezt,neked sem változik a véleményed és nekünk sem fog. viszlát!
2021. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
50%
Jaj istenem de buta itt mindenki😂😂😂
2021. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Öhm...Én csak egy kérdést tettem fel,ne legyen vita!
2021. márc. 17. 09:38
 27/36 A kérdező kommentje:
2021. márc. 17. 10:35
 28/36 anonim ***** válasza:
50%
Mert a zene nem itt kezdődik, de mindegy, 15 évesektől elfogadható.
2021. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
20%

Utolsó! Lehet nálad nem itt kezdődik a zene,de valakinél igen. Ez a zene életeket ment és erőt/önbizalmat ad, persze ezt a magad fajták nem fogják felfogni soha.

Miért nem lehet már végre békén hagyni a kpoppereket/army-t azzal,hogy ti troll módjára oltjátok szét a fiúkat és a munkásságukat? mert amúgy miért, talán Ariana Grande-nél vagy takashi69-nél (6xi9ine) kezdődik a zene? esetleg valami őrült rockbandánál? a zeneszövegek egyébről sem szólnak,csak a szexről meg hogy Ari hogyan szeretné ha napkeltétől napnyugtáig széjjel dugnák. Billie Eilish gyászolós zenéiről meg ne is beszéljünk.igen,ez az értelmes zene. igazatok van basszus.

2021. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen alaptalanul szitkozzátok széjjel a Bangtan munkáját,semmit nem ér a véleményetek basszus. Attól még ugyanúgy ott lesznek,ahol.

Ja és amúgy rohadtul nem CSAK 15 évesek hallgatják őket, mindig ezzel jösztök és már ez is kezd kikúrt unalmas lenni.

2021. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!