Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják annyian a BTS-t?

Miért utálják annyian a BTS-t?

Figyelt kérdés
Én is Army vagyok 3 éve,de nem azt mondom,hogy imádni kell,se nem szeretni. Miért nem lehet elfogadni,és kész?

#Army #BTS #fakefan
2021. márc. 10. 22:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
65%

8-asnak igaza van. Végigolvasva a 2. kommentet, tisztára felidegesített😂

Nekem is tetszik a BTS, a rajongóik meg nagyon támogatják őket. Persze vannak toxic fanok, meg akik már túlzásba viszik, de akkor is nem az összes fan ilyen, csak ezeknek nagyobb a hangjuk, vagy többet beszélnek róluk.

Egyébként hogyan lehet zenét ráerőltetni egy országra vagy kontinensre?😂😅 Ha vannak emberek, akiknek tetszik, és hallgatják, akkor miért ne?

Sztem sokak ítélkeznek anélkül, hogy valóban foglalkoznak velük. Megnéznek max. egy videót, és kész. De sztem egy video nem reprezentálja őket, mert nagyon sokféle számuk van. Egy DNA más, mint MIC Drop pl.

Sztem ha egy ember, akinek semmi tapasztalata velük, megnézi a Dynamite-ot, Boy with luv-t vagy a DNA-t, azt mondják, h melegek (ami homofób megközelítés, mert ugye csúfszóként használják).

De amúgy tényleg nem tudom megérteni, h hogyan lehet szemétnek nevezni azt, amit csinálnak. Az mv-k nagyon magas szintűek, nagyon sok pénz és munka van bennük, az amerikaiak csak pisloghatnak mellettük. Emellett nagyon jól is táncolnak, live is szuperül táncolnak, részben rendes mikrofonnal kézben. Egyes számaiknak van mélyebb jelentése.

Meg tudom érteni, ha vkinek nem tetszik a zene, de azt nem lehet mondani, hogy szemét.

2021. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó! Azért nem csak "egyes" számuknak van mélyebb jelentése, nagyon sok számuk van amikben komolyabb témát veséznek a fiúk,pl nem csak a nyálas szerelmi limlomokról énekelnek hanem az önbizalomról,a kitartásról és önmagad szeretéséről. Nagyon kár és sajnos,hogy léteznek olyan emberek akik nem tudják az "okos" agyacskájukkal felfogni,hogy Korea egy teljesen más ország más kultúrával, szóval attól hogy festett a hajad vagy fülbevalós vagy még nem leszel meleg.
2021. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
28%
Ennyi erővel akkor már szitkozzátok a cégeket,amik rájuk erőltetik ezeket, mert amúgy a való életben (a kamerák mögött) normális férfiak és annak is érzik magukat! ( Lehet több nővel voltak, mint az aki szidja őket ;) )
2021. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%
Mert vannak ezerszer jobb k-pop bandák akik nincsenek úgy agyonhypolva mint a BTS.
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%

De amúgy azok az emberek, akik folyamatosan jönnek ezekkel a sablonos "a bts csak fel van hypeolva" szövegekkel, nem tudnak gondolkodni?

Öszíntén nem értem egyébként, 2 perc lenne végiggondolni a dolgokat.


A bts ugyanolyannak indult, mint a többi kpop banda, a fiúk semmivel sem helyesebbek, mint más banda tagjai. (persze az armyk számára ez eltérő lehet, de most megpróbálok minél elfogulatlanabb lenni) tehát az, hogy csak a kinézetük miatt szeretik őket, alapból ki van lőve.


Tehetségüket tekintve, tényleg nagyon tehetségesek, viszont akadnak még más bandák is, ahol tehetséges idolokból áll a csapat.


Hát akkor mi marad utoljára? Bizony hogy a zene. A BTS zenéit a tagok írják, még pedig fontos és nagyon aktuális témákban. Azt, hogy a mostani "internetezős" generáció körében nagyon elterjed az önutálat, egy abszolút jelenlévő probléma, ami nagyon sok fiatalt érint. Nyilván, hogy ők az ilyen szövegű zenékre fognak bukni, és nem a 9000-dik nyálas szerelmesre.

2021. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
70%
Ja igen, az elvetemült armykat kihagytam.
2021. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
25%

"Mert vannak ezerszer jobb k-pop bandák akik nincsenek úgy agyonhypolva mint a BTS."

jaj hagyjuk már ezt, nehogy már a fiúk legyenek a hibásak azért mert híresek és sikeresek.

tizenötös tökéletesen leírt mindent,semmi belekötnivalóm nincs! a nép most épp a bts-t szereti (nem hiába, csodálatos emberek!) és nem,ezzel most nem azt akarom mondani hogy a többi kpop banda tagjai pocsék emberek vagy valami,de látod hogy az emberek többségét a fiúk fogták meg és én is azon emberkék táborába tartozom. egyszerűen jó magam sem tudom miért PONT ők,ez valami megmagyarázhatatlan és leírhatatlan érzés. talán úgy tudnám kifejezni magam, hogy az ő stílusuk fogott meg a legjobban. komoly banda és nem az a túlzott magamutogatós. és ami talán a legjobban megfogott bennük hogy okosak, okosak a tagok,okosak az mv-k (itt legfőképpen a teóriákra gondolok) és titokzatosak is.

a többi banda egyszerűen nem fogott meg így,de ez is szubjektív dolog. valakit a stray kids fog meg, valakit az ateez. ez így megy.

2021. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
62%

Én elfogadom hogy nektek a BTS a kedvencetek, ti miért nem tudjátok elfogadni az én véleményemet?

Nem konkrétan a fiúkat utálom amúgy, hanem a BTS- lázat, meg az elvakult BTS imádatot.

2021. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
34%

15. Vagyok.


Csakhogy nem azt írtad, hanem, hogy a BTS fel van hypeolva. Nagyon nem ugyanazt jelenti :))


Én elfogadom teljes mértékben a véleményed. (mást nem is tudok tenni :)


Az is csak az én véleményem volt azokról, akik ezzel jönnek, hogy a BTS fel van hypeolva.

2021. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
50%

“ Csakhogy nem azt írtad, hanem, hogy a BTS fel van hypeolva. ”


Igen. Mert fel van hypolva. Vagyis inkább túl van hypolva. Továbbra is ez a véleményem.

Nem kell vele egyetértened, de kötekedni sem, én csak válaszoltam egy kérdésre.

2021. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!