Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért a kedvenc énekesed Majka?

Miért a kedvenc énekesed Majka?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 09:10
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem teljesen igaz, én például borzasztóan rappelek, és bizonyos mennyiségű tehetség is kell hozzá, azt is szokták mondani, hogy kevés igazán jó rapper van, szóval nem hiszem, hogy ha az utcán random embereket kérsz meg, hogy nyomjanak valamit, akkor a legtöbbjük mutatványa pazar lesz, sőt...
2020. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt írtam, hogy mindenki tud reppelni, hanem hogy az emberek nagy része tud. Lehet, hogy te pont nem. Az utcán random emberek azért nem tudnak, mert ahhoz szöveget is kéne rögtönözniük. Az már freestyle, amiről elismerem, hogy tényleg művészet. Egy előre megírt szöveget elreppelni nem az.
2020. dec. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A 13-as válaszod nagyon mellbe vágott.

Légyszíves ezt fejtsd ki, konkrét példákat mutatva.

2020. dec. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
87%
Tehát jól értem a kérdezőt hogy szerinte Majka nagyobb zenész mint Mozart vagy Bach?
2020. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

#24


Igen, én is így értettem, és némi szkepticizmusomat fejeztem ki ezzel kapcsolatban.

2020. dec. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Mozart és Majka nem is említhető egy lapon, oldalon gyakorlatilag.


Majka nemhogy csak a klasszikus zeneszerzőket múlja felül, hanem gyakorlatilag bármelyik okóri vagy mai zenésztársát.

2020. dec. 31. 11:04
 27/39 anonim ***** válasza:
81%

Ha így van, akkor miért olyasmiben fejezi ki ezt a marha nagy tehetségét, amihez semmilyen zenei tehetség nem kell? Miért nem hegedül, zongorázik vagy gitározik?

Mondjuk valószínűnek tartom, hogy troll vagy, de az emberi hülyeség határtalan, szóval ki tudja...

2020. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%
Na akkor légy szíves sorold fel a hangszereket amiken Majka tud játszani!
2020. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Nincs olyan hangszer, amin Majka ne tudna játszani.

Pontosítom: ha valamelyik hangszeren nem is tud, zenei tehetségének köszönhetően nagyon rövid idő alatt az adott hangszer mesterévé válik.

2020. dec. 31. 11:29
 30/39 anonim ***** válasza:
76%

Na akkor ezt kapd ki.


Majka nyilatkozta:


"Ugyan doboltam régen egy minimális szinten, mégsem nevezném azt dobolásnak. De tény, hogy ez az egyetlen hangszer, amit nagyjából meg tudok szólaltatni. Ehhez képest az szövegek dallamát én találom ki. A lényeg, hogy én tudom, mihez értek és mihez nem. Soha nem fogok Jimi Hendrixként gitározni, vagy olyan dalokat szerezni, mint Ennio Morricone"

2020. dec. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!