Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan lehetnék internetes...

Hogyan lehetnék internetes celeb, sztár?

Figyelt kérdés

Instagramon 1000 feletti követőm van, és az egyik YouTube videóm már majdnem elérte a 30 000-et.


Úgy döntöttem, ott akarom hagyni az iskolát (esti középiskolába járok), és a nézettségből akarok megélni.


Természetesen szinte mindenre képes vagyok, hogy olyan tartalmat gyártsak ami jól fizet, az se baj, ha igénytelennek tartják.


Hogy kellene elkezdeni?


2020. nov. 27. 14:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez nagyon gáz. Gondolom azért jársz esti iskolába, mert sose volt erősséged a tanulás. Inkább csinálnál fos tartalmat a nézettségért. Végül megemlíted, hogy még egy osztályt kijársz, aztán majd lesz ami lesz. Ebből látszik, hogy neked ez nem komoly cél.


Tudod mi kell a mai influencer élethez?


-Legyél buta és beképzelt.


-Semmiképpen se jeleskedj a tanulásban, mert még végül egyetemre mész és eszedbe se jut bohóckodni a neten. (Esetleg ha oda mennél, valami lájtos szak, ami mellett van időd ri.banckodni) (Polla)


-Csinálj meg bármit a hírnévért, legyen bármekkora gyökérség.


A végére annyit, hogy nem kell közmunkásnak lenni, lehetnél mérnök, közgazdász, orvos. Csak ahhoz kéne ész is ugyebár.

2020. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én pont az a fajta ember vagyok, akinek az influencerkedés való.


Én alapvetően egy buta ember vagyok, nem értek semmihez, a tanulás nem nekem való.


Ha bohóckodnék az interneten, akkor legalább másokat jó kedvre derítenék, és még pénzt is kereshetnék.


Pontosan az fajta ember vagyok, akit sokan követhetnek, de egyúttal meg is vetnek. De én vállalom ezt.

2020. nov. 27. 23:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kamunak tűnik.

Amennyiben nem az, akkor is leírom, hogy a legtöbb ismert influencernek van valamiféle szakmája, végzettsége, akár olyan, ami összefügg a videózással (pl.filmművészeti), akár valami teljesen más ágazatban, és a civil munkájukat is csak akkor hagyják ott, amikor keresnek annyit, amennyiből meg tudnak élni. Nem baj az, ha az ember több lábon is meg tud állni.

2020. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Már a kérdés kiírása óta átgondoltam a dolgokat.


Nem akarok influencer lenni. Le akarok érettségizni, és normális munkát akarok csinálni.

2020. nov. 30. 07:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Jézusom remélem nem tervezed megfogadni a #2 válaszát


Valami egyedi kell, amire van érdeklődés

Vagy pl nem is egyedi vagy ritka tema/dol9g/akármi, akkor egyedien add elő.

2020. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!