Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft III vagy Frozen...

Warcraft III vagy Frozen Throne Interneten való játszás!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném megtudakolni megkérdezni hogy a letöltött Warcraft III, Warcraft III Frozen Throne-al lehetség adódik-e az interneten való játszás? Lehet rajta interneten más játékosok ellen játszani? Válaszaitokat bővítsétek, Vagyis legyetek szívesek hogyha lehet hogyan érhető el a multiplayer a Wacraft III-ban. Köszönöm.

Üdv.: Azug



2012. jún. 4. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet. Battle.net -> neten

Local Area Network -> hálóban haverokkal

2012. jún. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De Nekem letöltött Warcraftom van vagyis nem az eredeti úgy is működik amit leírtál? ugyanúgy feltudok menni?
2012. jún. 4. 20:12
 3/10 anonim ***** válasza:
lanra mindenképpen, battle.netről fogalmam sincs, próbáld ki :)
2012. jún. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a battle.netre csak eredeti játékkal tudsz felmenni,

hamachi-val viszont tudsz játszani hálózatban a haverjaiddal.

2012. jún. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aha!

Értem, Kipróbáltam hogy rámegyek ott a battle.net-re de ahhoz ugyan úgy mint általába a blizzardnál a regisztrációs kódnak kell megfelelnie. ( Vagyis eredeti-re van szükség.)

A Hamachihoz konyítok egy kicsit, Akkor azt szeretném megkérdezni valaki akinek van skype vagy xfire-je és warcraft 3-azik és akarna egy pár menetet tolni az dobjon egy üzit vagy írjon ide:D Én szívesen benne vagyok. Kortól függetlenül

2012. jún. 5. 14:34
 6/10 anonim ***** válasza:
szedd le a garenat ez a legjobb vannak szobák és ott nem csak a haverokal hanem több játékossal is nyomhatod nem csak rendes pályákon hanem vannak csinált pályás is.
2012. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válasz adónak, letöltöttem és sikerült feljutnom:D Már vesztettem is egyetxD
2012. jún. 6. 16:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Letöltöttel is lehet tolni battleneten csak pech kell hozzá(én már csak tudom)de ink nem mondom meg honnan szedem le ezeket.
2012. jún. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Privibe szivesen elküldheted nem osztom meg senkivel. Csak haverommal:)
2012. jún. 22. 22:18
 10/10 pbalazs09 válasza:
Szia én warcraft 3 azok sokat gyere lanra skype: mrpbalazs09
2012. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!