Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft-ban hogy...

World of warcraft-ban hogy regisztralok?

Figyelt kérdés
sziasztok.kaptam egy eredeti wow -os catalysm os cd-t telepitettem a jatekot regisztraltam a battle.net-en de kell valamilyen kod nem tudom es nem tudok be lepni wowba a jatekba mert azt irja hogy nem jo a felhasznalo. rosz hely regisztraltam valami activation code -t ker a battle . net en maskulomben jatszottam hackelt szervereken mar de ehez nem ertek fel telepitem a jatekot utanna mit kell csinalnom?szeritentek mit kell tennem?szoval mit csinaljak ?

2012. jún. 2. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy Cataclysm-mel semmire sem mész. Gondolom az eu.battlenet.com-on csináltál accountot (Fontos, hogy a us.battle.net nem jó Európában). Eddig rendben van. De előszöris kell egy eredeti World of Warcraft CD. Először ennek a kódját kell megadni. Aztán kell egy The Burning Crusade kiegészítő, egy Wrath of the Lich King kiegészítő, és végül a Cataclysm. Ebben a sorrendben kell megadni a kódokat a battle.net accounton. Egyiket sem lehet kihagyni.
2012. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ Gamecard-ról se esett szó, ez havidíjas játék, havonta meg kell venni pár ezer forintért a Gamecard-ot, amin található egy kód, ezt is fel kell használni, hogy játszhass.
2012. jún. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aktiválni kell magát a dvd-t ,és igen kell elötte a battlechest(alap+bc) meg a wotlk kieg , aztán a cata

De honnan kaptad ?

lehet aki adta neked rég aktiválta , és akk a dvdvel kitörölheted..

2012. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kaptam uj a dvd-de viszont fel telepitettem a jatekot es kell az eu.battlet -n valamilyen kod hogy tudjak wow accountot csinalni
2012. jún. 3. 10:47
 5/5 A kérdező kommentje:
es hol vannak a kodok?
2012. jún. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!