Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor növöm ki a sztár rajongá...

Mikor növöm ki a sztár rajongást vagy még 19 évesen normális?

Figyelt kérdés

Csillapodott a rajongásom az elmúlt években, de majdnem mindig volt valaki, akiért rajongtam.

Mitől van az, hogy nem tudok ebből kinőni? Szerepet játszik a nulla társasági élet?

Volt egy kapcsolatom, de lelki roncs lettem a végén és pszichiáterhez is jártam. Ezután kezdődött újra a sztár "szerelem", de már belefáradtam ebbe.



2020. okt. 3. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Lol én 24 évesen több színésznőért is teljesen odavagyok, nem gáz ez annyira szerintem mint amennyire beállítják. Ők is csak emberek, sose értettem miért "gáz" ha valakiért odavagy csak azért mert híres. Ha a szomszédod lenne akkor tuti nem lenne gáz, pedig ő is ugyanolyan ember, ugyanúgy eszik, alszik, született, meghal stb. annyi hogy többen ismerik meg több a pénze, de attól még akkor is ember. És ha szép és normális, akkor miért baj ha bejön neked? Szerintem nem gond. Én legalábbis így látom. Szóval annyit mondok ne zavarjon ez. Nem probléma, nem beteges.
2020. okt. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ebben nincs semmi rossz. Másnak nem ártasz vele, és még a nehezebb lelki bajokon is át tud segíteni.
2020. okt. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én személy szerint kifejezetten utálom a sztárolást, celebezést, de én is úgy vagyok vele, hogy ha valaki szereti őket, azzal nem árt senkinek.
2020. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Addig míg a 60 évesek pletykalapokat vesznek nincs okod a szégyenre..
2020. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
30 felett is jelen van nálam, pedig van családom, barátaim
2020. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én 20 vagyok. A hollywoodi sztárokért nem vagyok oda, viszont tavaly teljesen bele voltam bolondulva az egyik tik toker fiúba, azelőtt Dancsó Péterbe 16-18 évesen kb.

Most pedig folyamatosan a Paul street youtuberbe vagyok beleesve, de állandóan csak rá tudok gondolni már hónapok óta (Nem nem én vagyok a kérdező),

2020. okt. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy barátnőm 23 évesen tart még itt. Nagyon rajong elérhetetlen hírességekért, magányos is egyébként, sose volt még kapcsolata.

Szerintem, ha szimpatikus valaki az oké, a kamerán keresztül is látszik, de az imádat szerintem sok.

Nem is ismeri a rajongó ténylegesen a sztárt, fogalma sincs a személyiségéről. Kisebb-nagyobb mértékben minden híres embed torzít a világ előtt, ami természetes, hiszen védeni kell a privát szférát.

Az én szememben nem teljesen egészséges ilyen nem létező "kapcsolatot" kialakítani.

Bár a barátnőm szerintem túltolja, van azért a rajongásnak egészséges szintje, de nála látom, hogy alapvetően nincs rendben minden és elérhetetlen emberekhez menekül.

2020. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 54 éves vagyok és még mindig megvan az, hogy egyes színészek tetszenek van akinek az életstílusa tetszik.
2020. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Kb 14 éve szerelmes vagyok a kedvenc “akkori” tinisztáromba és most 24 vagyok, szóval ne aggódj nem vagy egyedül. Mondjuk én csak ebbe az egybe, de azt hiszem, hogy soha nem szabadulni meg ettől a rajongástól.
2020. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok ,családom van,gyerekem mégis bolondulok Channing Tatumért és a férjem is akárhol látja,mondja hogy itt a szerelmed én meg csöpögök. Ő meg Jennifer Anistonnal van így
2020. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!