Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van ilyen ráncos arca...

Miért van ilyen ráncos arca Dér Heninek?

Figyelt kérdés
Most látom a TV-ben,nem nagyon követem a nőt így nagyon meglepődtem amikor megláttam. Azthittem idősebb és azért nézz ki így,de csak 32.

2020. szept. 24. 22:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
Szoli.
2020. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Hát, a sztárok szerintem sokat sminkelnek, és akkor tehát az se feltétlenül jó, ha állandóan sminkben van az arcuk; de én nem értek hozzá, de smink nélkül már több éve is, én is pl rácsodálkoztam asszem Orlando Bloom -és Christina Aguilera arcára smink nélkül, és akkor sajnáltam őket. Mert én arra gondoltam, hogy tehát a sminktől lett ilyen a bőrük.
2020. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem ismerem annyira, viszont láttam képeket, ahol nagyon izmos csaj létére, ha doppingszert használt (nem tudom, hogy használt e) az is öregbít.
2020. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mert férfira edzette magát. Akik ezt teszik magukkal, azoknak törvényszerűen össze szokott aszalódni a fejük.
2020. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát a sok szolisnak mindnek ilyen az arca. Meg sokat és erősen sminkel, ha azt nem megfelelően tisztítja le attól is ilyen lesz egy idő után a bőre, de amúgy kinéz 40-esnek tényleg
2020. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alacsony a testzsír százaléka, illetve van egy vízhajtó hatàsa is a sok sportnak, annak mind ilyen az arca aki picit túlzásba viszi. Meg lehet nézni, huszonéves testépítő nőknek is 40 éves arca van a versenydiéta alatt. Később azért visszatér bele az élet és a fiatalság, ahogy elkezdenek újra normálisan enni :D. Pl Rubint Rékának is aszott arca volt már harminc valahány évesen is. A sok szoli meg csak rátesz egy lapáttal.
2020. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy az a nő undorító. Szép arccal szexistennő lenne, így rémes.
2020. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért a szétgyúrt debella teste sem gusztusos. Tegnap néztem a nyerő párosban hogy olyan a háta mint egy matrac. Nagyon férfias az egész nő. De valóban a feje a legundorítóbb. Na meg a modora. Olyan antinő típus.
2020. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szép arccal nagyon jó lenne.
2020. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Férfias arca van és nem szep a bőre
2020. szept. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!