Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » HErBY milyen videós?

HErBY milyen videós?

Figyelt kérdés
Én szeretem a videóit sztem jó videós. Ti milyennek tartjátok?

2020. szept. 10. 20:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

29

Az anyja pasija miótacsaládtag? Na mindegy. Egy hulladék 50-es fazon.

2020. okt. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
80%

tényleg azt írta az egyik válaszoló, hogy Herby kreatív, aztán még le is prolizott másokat? :D Az igen. Aztán még picsog is, mert lepontozták :D


Köszönjük, hogy demonstráltad is, milyenek a Herby-rajongók!


Nekem különösebb problémám nincs vele, de Herbynél tipikusabb proli nincs: egy alapszükségleteknek élő buta ember, aki lenéz mindenkit, mert annyira buta, hogy a saját képességeivel sincs tisztában.


A kreativitása miben nyilvánul meg?

2020. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

32-es Erre ruházz be, hidd el megtérül majd.


[link]

2020. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
60%
33, nagyon várom, h kifejtsd, mit értettem rosszul, te zseni!
2020. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
37%
Én bírom nagyon Herby-t, ő az egyetlen Youtube-os itthon, aki tényleg azt adja, ami ő valójában. Nem akar vicces lenni, nem akarja, hogy tettszen a közönségének, és épp ez az attitűd a jó benne. Szépen felszépítette a lakását, szeret bevásárolni, élet dolgairól filózni, szereti a kutyáját, tud sütni-főzni, szerintem több nem is kell a boldog élethez. Mostanában igaz kicsit lapos lett, nem nagyon látok nála haladást, de szerintem megvannak a tervei.
2020. dec. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
53%

Ügye azt tudod, hogy nem az ő háza!? Anyukájáé. Mindegy is.

És mit lehet tőle tanulni? Ivászatot? Ha kap egy kis pénzt egyből elkölti valami hülyeségre. Semmi tartalom nincs a csatornán. Semmi színvonal. Abba igazat adok, hogy nem játssza meg magát. Viszont nagyon nem jó példa a fiataloknak!!!!

2020. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
56%
Te kiket nezel?
2020. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
74%
felszépítette a lakást- aha legendák szólnak róla, hogy miket láttak az egykori imádói akik később kiábrándultak belőle
2020. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Nembírom romaagyereket
2021. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
74%

Régen jó volt mert egy nyaralásom miatt nagyon megszerettem a panel lakásokat és szimpi volt a panelpatkány énje. Mikor fiatalabb voltam gyakran néztem. Úgymond "nokedli" nézőként. XD

Aztán mostanra hiányzik a régi oldala. Legalábbis kíváncsibb lennék a régi videóira. Székesfehérváron egy kisebb panelban.

2023. aug. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!