Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Herby vagy Czibók László a...

Herby vagy Czibók László a jobb videós?

Figyelt kérdés
Én őket szoktam nézni nekem ők a legjobbak.
2019. szept. 19. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Herby.
2019. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Szar mindkettő.
2019. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mért?
2019. szept. 19. 14:53
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

Czibók Laci egy idő után sok. Érdekes dolgokról beszél, sok mindenben egyezik a véleményem is, de egy idő után unalmas lesz. Úgy szoktam nézni, hogy néha-néha belefutok, és akkor pár napig követem, aztán hanyagolom.

Herbyt nem ismerem.

De akit imádok az Zsíros Deszka. Egy igazi jelenség az a fazon :)

2019. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Zsíros király!
2019. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha e kettő közül kell választani, akkor Czibók inkább.


Herbyt 5 perc után unom, sztem semmi izgalmas vagy érdekes nincs abban az emberben.


Czibók legalább pár hétig érdekes, amíg nem veszed észre az ellentmondásokat és nem lesz eleged abból, hogy olyan témákban is osztja az észt, amikhez egyáltalán nem ért.

2019. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kettő közül Czibók. HErBY-t utoljára 2012-ben néztem ami nem volt :DD
2019. okt. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
A kettő közül Czibók. Herby borzasztó unalmas lett. Naphosszat mászkálgat az utcán, vagy ül a monitor előtt, és kb. ennyi minden videója. Nem mesél érdekes sztorikat, nincs humora, teljesen érdektelen. Egy időben állandóan azt hajtogatta, hogy ő mennyire kreatív - na, ma Herby minden, csak nem kreatív. Jól elcseszte a közönségét magától, pedig sokan kedvelték.
2019. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Czibók fényévekkel jobb. Herby teljesen kiégett, dögunalmas content az állandó hazudozás meg tarhálás. Ez a lufi rég kifújt.
2019. okt. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb Cipi, Herby vmi ku.rva unalom. Mindenkit tilt aki nem affektal neki, otthon fekszik mint vmi nyugger a kifozdebe jar ebedes dobozban elhozni a levest. Czibok ezzel szemben 50+ evesen is bulizni jar, kulfoldi utazasokat szervez, ettermekbe hotelekbe jar, lupara ki szokott menni szoval nyilvan Czibok, temaja is mindig van most az h nem ert hozza az egy dolog de herby az kb annyit csinal h benyomja a kamerat es 20 percen at lodorog jobbra balra meg elmondja hogy milyen tappal eteti a macskait
2019. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!